Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Austria tulekindlad tooted kogu maailma turgudele

Kas Te teadsite, et Austria RHI AG on nii maailmaturul kui ka tehnoloogilises valdkonnas juhtival kohal kõrge kvaliteediga keraamiliste tulekindlate materjalide tootmises?

Ettevõtte juured ulatuvad 19. sajandisse. Tänaseks sisaldab kaubamärk  RHI endas tervet rida traditsioonilisi, kogu maailmas laialdaselt tuntud tootemarke nagu näiteks Veitscher, Didier, Radex, Dolomite Franchi, Interstop või Monofrax.

Tulekindlate materjalide ainsa globaalse tootjana saab RHI pakkuda detaile toormetööstuse kõikvõimalikele agregaatidele. Kontserni toormega varustamise tagavad ettevõtte enda 6 kaevandust: need katavad enam kui poole kogu toormevajadusest. RHI-le kuulub üks sügavaimaid magnesiidikaevandusi (sügavusega 1 000 m).

Globaalselt tegutsev firma on oma 33 tootmis- ja arvukate turustusettevõtete kaudu esindatud 4 kontinendil. Austrias Leobenis asuvas tehnoloogiakeskuses töötab enam kui 150 rahvusvahelisest eksperdist koosnev meeskond pidevalt välja uusi tulekindlaid tooteid ning mängib seega olulist rolli RHI edu jätkusuutlikkuses.
Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA