Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Rakúske žiaruvzdorné produkty na svetových trhoch

Vedeli ste, že rakúska spoločnosť RHI AG je lídrom na svetovom trhu v technológií výroby vysokokvalitných, keramických, ohňovzdorných materiálov?

História podniku siaha až do 19. storočia. Zastrešujúca značka  RHI v súčasnosti zahŕňa  rad tradičných značiek etablovaných na celom svete, akými sú napríklad Veitscher, Didier, Radex, Dolomite Franchi, Interstop alebo Monofrax.

Spoločnosť RHI ako jediný globálny výrobca ohňovzdorných materiálov ponúka produkty  všetkým agregátom surovinového priemyslu. Zásobovanie koncernu surovinami zabezpečuje jeho 6 ťažobných staníc: teto pokrývajú viac ako polovicu spotreby. Spoločnosť RHI prevádzkuje jednu z najhlbších baní na ťažbu magnezitu (1.000 m hĺbka).

Tento globálny hráč je so svojimi 33 výrobnými a početnými predajnými miestami  zastúpený na 4 kontinentoch. Tím zhruba 150 medzinárodných expertov neustále vyvíja vo vlastnom technologickom centre v rakúskom meste Leoben  nové ohňovzdorné inovácie, čím výrazne prispieva k  pokračujúcemu úspechu spoločnosti RHI.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA