Advantage Austria Показати навігацію

Австрійська вогнетривка продукція — для світового ринку

Чи вам відомо, що лідером світового виробництва і технологій високоякісних керамічних вогнетривких матеріалів є австрійський концерн RHI AG?

Підвалини підприємства були закладені ще в ХIX столітті. Наразі спільний бренд  RHI об'єднує цілий ряд відомих у світі марок: Veitscher, Didier, Radex, Dolomite Franchi, Interstop та Monofrax.

Єдиний всесвітній виробник вогнетривких матеріалів RHI може запропонувати свою продукцію для будь-яких агрегатів всіх основних галузей промисловості. Забезпечення концерну сировиною є сферою відповідальності 6 власних сировинних підрозділів, які задовольняють потреби виробництва більш, ніж на половину. Концерн RHI веде розробку одного з найглибших родовищ магнезиту(на глибині 1 000 м).

Світовий лідер має 33 виробничих підрозділів та величезну кількість підрозділів збуту на 4 континентах. Міжнародна команда з 150 професіоналів працює у власному центрі технологій концерну, що знаходиться в місті Леобен в Австрії. Вона регулярно представляє інноваційні знахідки в галузі вогнетривких матеріалів, які лягають новими рядками в історію успіху концерну RHI.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA