Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

ÜLEVAADE

Austria kuulub masinate, tööstusseadmete ehituse, tööstusarmatuuride, transporditehnika ja tööstuspaigaldiste osas absoluutsete „oskusteabe riikide“ hulka ning pakub nii end juba tõestanud kui ka innovaatilisi tooteid ja teenuseid. Tänu spetsialiseerumisele ja paindlikkusele hoiavad Austria ettevõtted selles tuleviku tööstusharus kindlalt oma kohta maailmaturul.

Sisukord:

TÖÖSTUSE MODERNISEERIMINE

Tööstuse moderniseerimine on rohkem kui loosung. Uuendused ja optimeerimine näiteks sellistes valdkondades nagu

annavad majandusele olulisi impulsse.

Austria tööstuse moderniseerimise valdkonna ettevõtted investeerivad suuri summasid teadusuuringutesse ja arendusse ning kuuluvad selles osas rahvusvaheliste tippude hulka. Samuti teevad nad koostööd mainekate kodu- ja välismaiste institutsioonidega.

Näide: metallurgia

Uusimaid seadmeid musta metalli ja värviliste metallide metallurgia jaoks pakuvad juhtivad Austria tehnoloogiaettevõtted. Seejuures täiendatakse kõige kaasaegsemat menetlustehnikat teaduse uusimatel saavutustel põhinevate seadmetega. Need ettevõtted on Teie optimaalsed äripartnerid.

Näide: transporditehnika

Austria ettevõtetel on tänu innovaatiliste tehnoloogiate arendamisel õnnestunud tõusta kõikjal maailmas transporditehnika osas tunnustatud partneriks. Maailma juhtivate suusaliftide, köisraudtee aga ka rööpaehitusmasinate tootjate kodumaaks on Austria.

MASINAD JA TÖÖSTUSSEADMED

Austrial on, mida pakkuda masinate ja tööstusseadmete osas. Viimastel aastatel on see tööstusharu kasvanud nii tellimuste kui ka tootmise osas. 

Eksport

Suur rahvusvaheline nõudlus on antud valdkonna positiivse arengu seisukohalt oluline faktor. Austria eksportfirmadel on rahvusvaheliselt ülimalt hea positsioon ja nad on absoluutselt konkurentsivõimelised sellistes valdkondades nagu:

  • metallurgiaseadmed
  • plastiseadmed
  • seadmed raudteele
  • keemiaseadmete ehitus
  • energiaseadmete ehitus
  • kaevandustehnika

Eksport Euroopa Liitu on märkimisväärselt suurenenud.

Täiendava informatsiooni saamiseks võtke palun ühendust oma AUSTRIA KAUBANDUSESINDUSEGA ADVANTAGE AUSTRIA-Büro  või pöörduge otse:

Metallitehnoloogiatööstuse Liit
Wiedner Hauptstr. 63
1045 Viini
Österreich
 
+43 (0) 590900-3482
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
Viimati uuendatud:
2017.11.13
Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA