Advantage Austria نمایش فهرست

بررسي اجمالي

کشور اتریش در ماشین آلات، ساخت تاسیسات صنعتی، آرماتورهای صنعتی، صنعت حمل و نقل و مونتاژ صنعتی جزو کشورهای با دانش مطلق شمرده می شود و خدمات و محصولات نو و مطمئنی عرضه می کند. شرکت های اتریشی با کسب مهارت و انعطاف پذیری قابلیت خود را با موفقیت در بازار جهانی به اثبات رسانده اند.

محتوا

بروز رسانی صنعت

روز رسانی در صنعت چیزی بیش از یک شعار خشک و خالی است. نوآوری و اصلاحات برای مثال در بخش های زیر انگیزه های اقتصادی مهمی به دست می دهند:

شرکت های اتریشی در زمینه بروز رسانی صنعت بسیار در بخش توسعه و پژوهش سرمایه گذاری کرده اند و این گونه در زمره شرکت های مطرح جهانی قرار گرفته اند. آنها در این میان با موسسات خوشنام داخلی و خارجی کار می کنند.

به عنوان مٽال، متالوژی

تجهیزات پیشرفته برای متالوژی سیاه و رنگی توسط پیشوایان صنعت اتریش ارائه می شوند. در این میان جدیدترین روند با تاسیسات نوین کامل می شوند. این شرکت ها شرکای تجاری مناسب شما هستند.

به عنوان مٽال، صنعت حمل و نقل

شرکت های اتریشی با توسعه صنایع نو توانسته اند در عرصه جهانی به شرکای خوشنامی در مسئله تکنولوژی حمل و نقل تبدیل شوند. پیشوایان جهانی در تله کابین، نقاله و همچنین ماشین آلات ساخت خط های راه آهن در اتریش خانه دارند.

ماشین آلات و تجهیزات صنعتی

اتریش در بخش ماشین آلات و تجهیزات صنعتی حرف های زیادی برای گفتن دارد. طی سال های اخیر این شاخه رشد روز افزونی در زمینه دریافت سفارش و عقد قرارداد و نیز افزایش تولید داشته است. 

صادرات

تقاضای زیاد بین المللی عامل مهمی برای رشد مثبت این صنعت بوده است. شرکت های صادر کننده اتریشی در سرتاسر جهان مستقر شده و در بخش های ذیل قابل رقابت هستند:

  • تجهیزات برای متالوژی
  • ماشین آلات کار بر روی پلاستیک
  • ماشین آلات صنعت راه آهن
  • ساخت دستگاه های مرتبط با علم شیمی
  • ساخت ماشین آلات تولید انرژی
  • نولوژی صنایع معدنی

رشد صادرات چشمگیری در میان کشورهای اروپایی وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر بازرگانی خود ویا مستقیما با ما به آدرس زیر تماس بگیرید:
ADVANTAGE AUSTRIA-Büro 

انجمن تخصصی صنایع فلزی
Wiedner Hauptstr. 63
1045 Vienna
Österreich
 
435909003482+
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
آخرين تاريخ به روز رساني
2017.11.13
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA