Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Przegląd

Austria należy do ścisłej czołówki krajów dysponujących know-how z zakresu budowy maszyn, instalacji i wyposażenia zakładów przemysłowych, techniki transportowej i montażu przemysłowego i ma do zaoferowania zarówno sprawdzone jak również innowacyjne produkty i usługi. Dzięki specjalizacji i elastyczności austriackie przedsiębiorstwa z tych branż ugruntowały swoją pozycję na światowym rynku.

Treść

Modernizacja przemysłu

Modernizacjach przemysłu to coś więcej niż samo hasło. Ważnych impulsów gospodarczych dostarczają innowacje i optymalizacja np. w takich zakresach jak:

Austriackie przedsiębiorstwa, zajmujące się modernizacją przemysłu, inwestują wiele w badania i rozwój i są pod tym względem w światowej czołówce. Współpracują przy tym z renomowanymi instytucjami krajowymi i zagranicznymi.

Przykład metalurgii

Najnowocześniejsze wyposażenie zakładów metalurgicznych metali czarnych i kolorowych jest oferowane przez liderów technologicznych z Austrii. Mają one do zaoferowania najnowocześniejsze procesy techniczne, uzupełnione o instalacje zgodne z najbardziej aktualnym stanem zaawansowania technicznego. Przedsiębiorstwa te są optymalnymi partnerami biznesowymi.

Przykład techniki transportowej

Dzięki rozwojowi innowacyjnych technologii austriackim przedsiębiorstwom udało się zyskać uznanie na całym świecie jako cenionych partnerów w zakresie techniki transportowej. Austria jest ojczyzną światowych liderów produkcji wyciągów narciarskich, górskich kolei linowych, ale także maszyn do kładzenia torów.

Maszyny i instalacje przemysłowe

Austria ma wiele do zaoferowania w zakresie maszyn i instalacji przemysłowych. W ostatnich latach zanotowano wzrost ilości zamówień oraz sprzedanej produkcji.

Eksport

Prężny międzynarodowy popyt jest ważnym czynnikiem dla pozytywnego rozwoju tej branży. Austriackie firmy eksportowe są doskonale pozycjonowane na rynkach międzynarodowych i wykazują niezwykłą konkurencyjność w takich dziedzinach jak:

  • urządzenia dla metalurgii
  • maszyny do tworzyw sztucznych
  • maszyny do budowy infrastruktury kolejowej
  • budowa instalacji chemicznych
  • budowa maszyn energetycznych
  • technika górnicza

W ramach UE wzrosty eksportu są zadziwiające.

W celu uzyskania dalszych informacji proszę kontaktować się z biurem ADVANTAGE AUSTRIA-Büro lub zwrócić się bezpośrednio do:

Zrzeszenie Przemysłu Metalowego
Wiedner Hauptstr. 63
1045 Wiedeń
Austria
 
+43 (0) 590900-3482
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
Ostatnia aktualizacja dn.:
2017.11.13
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA