Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

GENEL BAKIŞ

Avusturya makinelerde, sanayi tesisi yapımında, sanayi armatürlerinde, ulaşım teknolojisinde ve sanayi montajında dünyanın "yapabilme bilgisi" en yüksek ülkeleri arasında bulunmakta olup, hem sınanmış, hem de yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaktadır. Avusturya şirketleri sahip oldukları uzmanlaşma ve esneklikle geleceğin bu sanayiini büyük bir başarıyla dünya pazarlarına taşımaktadırlar.

İçerik:

SANAYİ MODERNİZASYONU

Sanayi modernizasyonu sadece bir slogan olmaktan çok öte bir şeydir. Bilhassa aşağıda örnek olarak verilmiş olan

alanlarında yapılan iyileştirmeler ve yenilikler, ekonomiye önemli bir ivme kazandırmaktadır.

Sanayi modernizasyonu alanında faaliyet gösteren Avusturya firmaları bilhassa araştırma ve geliştirmeye büyük boyutlu yatırımlar yapmakta ve böylelikle uluslararası arenada ön sıralarda bulunmaktadırlar. Bu esnada tanınan ve önemli iç ve dış kurumlarla işbirliği yapmaktadırlar.

Metalürji Örneği

"Siyah" ve "Renkli" metalürji için en modern donanım, Avusturya'nın teknoloji öncüsü şirketleri tarafından üretilmektedir. Bu esnada en modern uygulama teknikleri,  en son teknoloji ürünü sistemlerle tamamlanmaktadır. Bu işletmelerin en iyi çalışma ortaklarınız olacağından emin olabilirsiniz.

Taşımacılık teknolojisi örneği

Yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesiyle Avusturyalı şirketler taşımacılık teknolojisi alanında dünya çapında tanınmış çalışma ortakları olmayı başarmışlardır. Kayak liftleri ve teleferikler, ancak aynı zamanda ray yapım makineleri, Avusturya'nın yerlisi durumundadırlar.

MAKİNELER VE SANAYİ TESİSLERİ

Avusturya'nın makineler ve sanayi tesisleri konusunda sunacağı çok şey vardır. Bu alan, geçtiğimiz yıllarda hem alınan işlerin sayısı bakımından, hem de satılan ürünler bakımından artış göstermeyi başarabilmiştir.

İhracat

Güçlü uluslararası talep, bu branşta yaşanan olumlu yöndeki gelişmelerin önemli bir faktörüdür. Avusturyalı ihracat işletmeleri çok iyi bir uluslararası konuma sahiptirler ve özellikle aşağıdaki konuda büyük bir rekabet yetenekleri vardır:

  • Metalürji tesisleri
  • Plastik makineleri
  • Demiryolu makineleri
  • Kimya tesisleri yapımı
  • Enerji makineleri yapımı
  • Madencilik teknolojisi

AB içinde dikkate değer ihracat düzenlemeleri bulunmaktadır.  

Daha geniş bilgi için lütfen en yakın ADVANTAGE AUSTRIA-Büro 'suyla irtibata geçiniz veya doğrudan şu adrese başvurunuz:

Metal Teknolojisi Sanayicileri Birliği
Wiedner Hauptstr. 63
1045 Viyana
Avusturya
 
+43 (0) 590900-3482
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
Son güncelleme:
2017.11.13
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA