Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

У сфері машинобудування, виготовлення обладнання та устаткування, транспортної техніки і промислового монтажу Австрія належить до країн з абсолютними "ноу-хау" і може запропонувати як інноваційні, так і традиційні продукцію та послуги. За допомогою притаманної їм спеціалізації та гнучкості австрійські підприємства цієї галузі промисловості майбутнього успішно утвердилися на світовому ринку.

зміст:

Модернізація промисловості

Модернізація промисловості – це щось більше, ніж лозунг. Новинки та оптимізація в таких галузях як, наприклад,

служать джерелами важливих імпульсів для розвитку економіки.

Австрійські підприємства, що працюють в галузі модернізації промисловості, інвестують значні кошти в дослідження та розвиток і є, таким чином, лідерами міжнародних ринків. Вони працюють з реномованими вітчизняними та зарубіжними компаніями.

Приклад: металургія

Австрійські лідери технологічних розробок пропонуюють найсучасніше устаткування для чорної та кольорової промисловості. При цьому найсучасніше устаткування доповнюється обладнанням, виготовленим відповідно до останнього слова техніки. Саме такі підприємства є Вашими оптимальними діловими партнерами.

Приклад: транспортна техніка

З розвитком інноваційних технологій австрійським підприємствам вдалося зайняти місце визнаних в усьому світі партнерів з питань транспортної техніки. Світові лідери в таких галузях, як виготовлення лижних підйомників та устаткування для прокладання залізничних колій, знаходяться в Австрії.

Машинобудуваня та виготовлення промислового устаткування

В галузі машинобудування та промислового устаткування Австрія може запропонувати безліч цікавих новинок. Останніми роками ця галузь продемонструвала приріст як стосовно збільшення кількості замовлень, так і щодо збуту продукції.

Експорт

Значний міжнародний попит є важливим фактором для позитивного розвитку цієї галузі. Австрійські експортні компанії займають найкращі позиції на міжнародному ринку і є абсолютними конкурентноздатними лідерами в таких галузях:

  • устаткування для металургії
  • обладнання для виготовлення і переробки полімерів
  • обладнання для залізниць
  • обладнання для хімічної промисловості
  • устаткування для енергетичної промисловості
  • гірничо-добувна техніка

В межах Європейського Союзу спостерігається суттєве зростання обсягів експорту.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Торгового відділу Посольства Австрії в Україні , або ж Ви може отримати її безпосередньо у:

Асоціація в галузі технологій виробництва та обробки металів
Wiedner Hauptstr. 63
1045 Відень
Австрія
 
+43 (0) 590900-3482
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
востаннє актуалізовано:
2017.11.13
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA