Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Jedna wizja - jedna marka - jeden styl

W swojej ponad 60-letniej historii firma Wolford przeobraziła się ze zwykłego producenta pończoch, rajstop i body w międzynarodową luksusową markę odzieżową o kompleksowej gamie produktów.

Tradycyjne rzemiosło - sztuka dziergania - udoskonalone know how, oraz ambicje, by zawsze wyprzedzać o krok konkurencję, napędzają ducha innowacyjności i chęć ekspansji firmy.

W ten sposób główna gałąź produkcyjna firmy, pończochy i rajstopy, sukcesywnie poszerzała się o kolejne grupy produktów, takie jak prêt-à-porter, damska bielizna, stroje kąpielowe i akcesoria. Powiększaniu asortymentu firmy towarzyszył jej rozwój gospodarczy. Firma  Wolford zyskała uznanie wprowadzając „kobiece akcje” na Giełdę Wiedeńską w dniu 14 lutego 1995 roku. Dzisiaj Wolford jest marką modową o międzynarodowej renomie, która łączy najwyższą jakość wykonania, ponadczasową elegancję i luksus noszenia.

Kolekcje firmy Wolford są sprzedawane w ponad 65 krajach za pośrednictwem sieci własnych placówek, partnerów handlowych, a także przez Internet.
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA