Advantage Austria Показати навігацію

Печиво з Австрії полюбляють у всьому світі

Чи знаєте ви, який фірмовий товар користується найбільшим успіхом на європейському ринку хлібобулочних виробів? Це печиво Kornspitz ®, яке випікають в Австрії.

Австрійське сімейне підприємство backaldrin розпочало виробництво печива Kornspitz ® ще в 1984 році. І цей продукт, до складу якого входила значна частка шроту зернових культур та понад 7 % баластних речовин, швидко став культовим печивом.

На сьогодні асортимент продукції компанії backaldrin представлений 400 виробами, рецепти яких розроблені на головному підприємстві фірми в Астені, що неподалік від Лінца. Завдяки такому успіху компанія є лідером австрійського ринку та має свої представництва в 90 країнах світу. Починаючи з 2006 року, вона має свої виробничі потужності в столиці Йорданії Аммані. Там випускається продукція, спеціально розроблена для арабських країн та орієнтована на майбутній ринок збуту в Африці.

А печиво Kornspitz ®? Його споживають в 68 країнах світу, щоденна кількість споживання становить 4,5 млн. штук, щорічна кількість циклів його випікання перевищує один мільярд.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA