Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Австрійські виробники продуктів харчування показують себе на європейських та міжнародних ринках з найкращої сторони завдяки власній індивідуальності та відмінній якості продукції. Важливими факторами успіху при цьому є стабільні інновації, що використовуються для виготовлення продукції та процесів, наявність високоосвічених співробітників та професійність запровадження брендів. 

зміст:

Продукція та якість

Австрія є прихильником виробництва екологічно чистих продуктів харчування та здійснення суцільного контролю якості у цій сфері. Сировина з екологічно чистої продукції та продукти "з національним характером" успішно експортуються. Австрійські виробники продуктів харчування працюють на невеликому домашньому ринку, а тому перебувають в умовах жорсткої конкуренції. Це підвищує їхню компетенцію у сфері експорту.

Приклад – молочна промисловість

Приблизно 90 австрійських молочних заводів і сироварень працюють на рівні дотримання високих стандартів якості та спираючись на багаторічний досвід. Сировина, що використовується, та виробнича техніка характеризуються високою якістю і ця стратегія повністю виправдовує себе: у цій галузі продукти найвищого рівня більше експортуються, ніж імпортуються.

Приклад – м’ясопереробна промисловість

Можливості у цій галузі представлені експортом свіжого м'яса на деякі з ринків третіх країн, наприклад, до Японії чи Швейцарії, і до сусідніх країн Центральної та Східної Європи. Яловичина з Австрії користується найвищою довірою серед споживачів. Так само успішно експортується й свинина.

Особливо популярними на експортних ринках є м'ясні вироби, насамперед австрійський шпик.

Австрійська якість

Протягом минулих років Австрія перетворилася на країну гурманів. Завдяки якості й прекрасним смаковим властивостям продуктів харчування, австрійській харчовій промисловості вдалося завоювати достойні позиції не тільки на місцевому ринку, але й отримати належну оцінку на більш, ніж 180 експортних ринках. Підвищення експортної квоти на 16,6% в 1995 році й більш, ніж на 60% в 2015 році підкреслює її успіхи.

Честолюбні фермери, винороби й господарі заново відкрили й довели до досконалості власну самодостатність. Вони розробляють продукти найвищої якості для гурманів. Австрійські виробники продуктів харчування переймають високі стандарти якості на європейських і міжнародних ринках. Все частіше експортуються дорогі продукти поліпшеної якості. Споживачі в усьому світі все частіше готові платити належну ціну за якість і чудовий смак.

Найвища частка в аграрному експорті припадає на продукцію харчової промисловості (митні розділи з 16 до 24). До беззаперечних лідерів продуктів харчування, призначених на експорт, належать енергетичні напої, лимонади, холодні чаї з льодом, кондитерські вироби, а також вишукана випічка й фірмова продукція з австрійської кухні борошняних і солодких страв.

Приклади розмаїття австрійських продуктів харчування та напоїв, яким віддається найбільша перевага в усьому світі:

  • корисні для здоров'я закусочні продукти
  • корисні для здоров'я напої
  • біопродукти
  • хлібобулочні вироби й солодощі
  • консерви з фруктів
  • продукти харчування з корисними добавками для поліпшення здоров'я й гарного самопочуття
  • напої, які не тільки освіжають тіло й дух, але й очищають, підбадьорюють і навіть "надають крила"

В Австрії найвища культура виноробства тісно сплітається із сучасною арітектурою. Більше про це Ви почуєте в аудіо режимі. Wine and Architecture (англійською) [mp3, 894.8kb]

Регіональні фірмові страви й сільське господарство, що використовує біологічні продукти

Австрія відома в усьому світі розмаїтістю високоякісних регіональних фірмових страв, вона також перебуває в перших рядах у міжнародній тенденції за зростаючими показниками використання біопродуктів.

Кожна федеральна земля Австрії має свою кулінарну особливість, від особливого джему, "альпійського лосося" до вишуканих вин. Улюблені біопродукти з Австрії – це м'ясо, ковбаса, зерно, хлібобулочні вироби, молоко й молочна продукція.

Регіональна якість

Чи мова йде про масло із зернят із Штирії, або ж про абрикоси з регіону Вахау – усі регіональні продукти з Австрії характеризуються високою свідомістю якості та радістю виробників, що використовують інновації. Дотримуються не лише традиційні рецептури, але й розробляється нова продукція.

Структура дрібних і середніх підприємств у сільському господарстві Австрії призвела до того, що для приготування регіональних фірмових страв використовуються найкращі види сировини й довгорічний досвід їх приготування.

Біопродукція

Біологічне сільське господарство береже природу та сприяє стабільному захисту довкілля. Більше про це Ви почуєте в аудіо режимі. Organic Farming (англійською) [mp3, 883.7kb]

Створювати в гармонії із природою продукти найвищої якості, дбайливо використовуючи ландшафт, сировину й енергію – це основна ідея біологічного сільського господарства. За кількістю біопідприємств у сільському господарстві Австрія належить до світових лідерів, крім того їх кількість постійно зростає.

Майже 20.800 біопідприємств здійснюють свою економічну діяльність на 21% сільськогосподарських угідь Австрії. Приблизно 7% біопродукції відправляється на експорт. При цьому найважливішими продуктами є молоко, сир, йогурт, масло, картопля і яловичина. Приклад: майже одна третина біологічної картоплі з Австрії експортується до Великобританії.

Експортні ринки

Найважливіший експортний ринок для Австрії – це Європейський Союз (експортна частка становить 77%). У сфері сільського господарства Німеччина та Італія є найважливішими торговельними партнерами Австрії, але також Угорщина, Чехія, Польща, Словенія й Словаччина – це значні ринки для експорту продуктів харчування і напоїв з Австрії.

Устаткування для харчової промисловості й індустрії напоїв

Австрійські підприємства у сфері машинобудування успішно здійснюють експорт в усі країни світу. Високі технічні стандарти і ноу-хау цієї інноваційної галузі виробництва машин та устаткування цінуються на європейському та міжнародному ринках.

Австрійські виробники виготовляють не лише машини, але також здійснюють поставку окремих модулів, інструментів та пристосувань для автоматизації виробництва, що гарантує їхнім клієнтам найвищу якість та продуктивність. До чинників успіху належать добре освічені фахівці, високі стандарти якості і ефективна співпраця з виробниками в інших країнах.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Торгового відділу Посольства Австрії в Україні , або ж Ви може отримати її у:

Асоціація в галузі технологій виробництва та обробки металів
Wiedner Hauptstraße 63
1045 Wien
Austria
 
+43 5 90900 3482
 
+43 1 505 10 20
office@fmti.at
 
http://www.metalltechnischeindustrie.at/en/
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA