Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Speciální vozidla pro bezpečnost celého světa

Díky své 145leté tradici patří společnost Rosenbauer k významným rakouským firmám a je dnes největším výrobcem požárních automobilů na světě. Každé třetí požární vozidlo, které se exportuje do celého světa, pochází dnes z dílny firmy Rosenbauer.

Již v roce 1919 postavila firma Rosenbauer první hasičská auta. Dnes má podnik vybudovanou odbytovou síť a síť center zákaznického servisu ve více než 100 zemích. Exportní kvóta činí více než 90 %, to znamená, že této firmě důvěřuje mnoho zahraničních zákazníků.

Za inovativní koncepty vozidel, mimo jiné za model PANTHER a nový model AT, jakož i za vysoce specializované vybavení obdržela společnost Rosenbauer v minulých letech již několik významných ocenění. V oblasti výroby letištních hasičských speciálů je Rosenbauer světovým lídrem již víc než 20 let a pravidelně vyhrává důležité mezinárodní veřejné soutěže. Poslední velkou zakázku obdržela firma v létě 2011 z Brazílie. Brazilská letiště budou za účelem zajištění vysokých bezpečnostních standardů při Mistrovství světa ve fotbalu v roce 2014 a Letních olympijských hrách v roce 2016 vybaveny 80 letištními požárními speciály značky Rosenbauer.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA