Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Erisõidukid ohutuse tagamiseks kogu maailmas

Oma 145 aasta pikkuse traditsiooniga kuulub Rosenbauer Austria tähtsaimate ettevõtete hulka ja on tänaseks suurim tuletõrjeautode tootja kogu maailmas. Praeguseks pärineb iga kolmas maailmas eksporditud tuletõrjeauto firmast Rosenbauer.

Rosenbauer ehitas esimesed tulekustutusautod juba aastal 1919. Tänaseks omab väljaarendatud müügi- ja klienditeenindusvõrguga firma esindusi enam kui 100 riigis ja on rohkem kui 90% ekspordikvoodi kaudu võitnud paljude rahvusvaheliste klientide usalduse.

Innovatiivsete sõidukikontseptide eest, teiste hulgas PANTHER ja uus AT, ning samuti väga spetsiifiliste erivarustustoodete eest omistati firmale Rosenbauer möödunud aastatel mitmeid tunnustatud auhindu. Lennuväljal kasutatavate päästeautode osas on Rosenbauer juba üle 20 aasta maailmas juhtival kohal ning võidab regulaarselt tähtsaid rahvusvahelisi hankeid. Viimasena saadi 2011 aasta suvel suur tellimus Brasiiliast. Kõrge turvastandardi tagamiseks 2014.a. jalgpalli maailmameistrivõistlustel ja 2016.a.suveolümpiamängudel varustatakse Brasiilia lennuväljad 80 lennuvälja päästeautoga firmalt Rosenbauer.
Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA