Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Špeciálne vozidlá pre bezpečnosť celého sveta

Vďaka 145 ročnej tradícii patrí spoločnosť Rosenbauer k významným rakúskym firmám a je najväčším výrobcom hasičských vozidiel na svete. V súčasnosti  pochádza každé tretie hasičské vozidlo, ktoré sa exportuje do celého sveta, z dielne firmy Rosenbauer.

Už v roku 1919 postavila firma Rosenbauer prvé hasičské autá.  Spoločnosť je dnes prostredníctvom vlastnej predajnej sieť a  zákazníckych centier  zastúpená vo viac než 100 krajinách. Exportná kvóta firmy dosahuje viac ako 90 %, z  čoho vyplýva, že spoločnosť si získala dôveru mnohých medzinárodných klientov.

Za posledné roky získala spoločnosť Rosenbauer niekoľko významných ocenení za inovatívne koncepty vozidiel, okrem iného za typ PANTHER a nový typ AT, ako aj za vysoko špecializované vybavenie. V oblasti výroby letiskových špeciálov je Rosenbauer svetovým lídrom už viac ako 20 rokov a pravidelne vyhráva významné medzinárodné verejné súťaže. Poslednú veľkú zákazku získala v lete 2011 z Brazílie. Brazílske letiská budú za účelom zabezpečenia vysokých bezpečnostných štandardov na Majstrovstvách sveta vo futbale 2014 a Letných olympijských hrách 2016 vybavené 80 letiskovými špeciálmi spoločnosti Rosenbauer.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA