Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Dünya çapında güvenlik için özel amaçlı taşıtlar

145 yıllık geleneğe sahip Rosenbauer, Avusturya'nın önemli şirketleri arasında yer almakta ve günümüzde dünya çapında en büyük yangın söndürme taşıt üreticisi konumunda bulunmaktadır. Dünya çapında ihraç edilen her üç yangın söndürme taşıtından biri Rosenbauer tarafından üretilmektedir.

Rosenbauer , henüz 1919 yılında ilk yangın söndürme taşıtlarını imal etmişti. Günümüzde 100'den fazla ülkede kurulmuş satış kanalları ve müşteri servisi ağı ile temsil edilmekte ve % 90'ı aşkın ihracat payı ile uluslararası alanda çok sayıda müşterinin güvenini kazanmış bulunmaktadır.

PANTHER, yeni AT gibi yenilikçi taşıt konseptleri ve de yüksek seviyede uzmanlaşmış donanım ürünleri ile Rosenbauer, geçen yıllarda çok sayıda saygın ödüllere layık görülmüştür. Rosenbauer hava limanları için tasarlanmış yangın söndürme taşıtları üretiminde, 20 yılı aşkın süredir dünya çapında lider konumundadır ve düzenli olarak uluslararası ihaleler kazanmaktadır. En son 2011 yazında Brezilya'da alınan büyük sipariş örnek olarak gösterilebilir. 2014 yılındaki Futbol Dünya Kupası maçları ve 2016 Yaz Olimpiyatlarında söz konusu olan yüksek güvenlik standartlarına uyabilmek için, Brezilya havalimanları Rosenbauer'dan 80 adet özel hava limanı yangın söndürme taşıtı ile donatılacaktır.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA