Advantage Austria Показати навігацію

Автомобілі спеціального призначення для безпеки у всьому світі

Традиції компанії Rosenbauer налічують уже 145 років, це одне з найбільших підприємств Австрії і найбільший в світі виробник пожежних автомобілів. Кожен третій експортований пожежний автомобіль у світі був виготовлений підприємством Rosenbauer.

Ще в 1919 році компанія Rosenbauer розпочала будувати перші вогнегасні автомобілі. Сьогодні підприємство має розвинену мережу продажу і сервісного обслуговування більш ніж в 100 країнах світу, а довіра клієнтів стала запорукою того факту, що доля експорту продукції складає 90 %.

За інноваційні розробки автомобілів, передусім PANTHER і нового AT, а також за спеціальне обладнання компанія Rosenbauer отримала в останні роки багато визначних нагород. У напрямку виробництва спеціальних пожежних автомобілів для аеропортів Rosenbauer є світовим лідером уже на протязі 20 років, компанія регулярно виграє міжнародні тендери на поставку таких автомобілів. Так, наприклад, влітку 2011 року вона отримала велике замовлення з Бразилії. Для забезпечення високих стандартів вимог до безпеки під час проведення чемпіонату світу з футболу в 2014 році і Олімпійських Ігор в 2016 році бразильські аеропорти отримають 80 спеціальних пожежних автомобілів.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA