Advantage Austria نمایش فهرست

بررسي اجمالي

اتريش در زمينه حمل و نقل از موفقيتي بين المللي برخوردار است. ساخت تله كابين، تراموا و قطار و تمام خدمات در اين زمينه، توسط توليدكنندگان مجرب كه صادركنندگان اين محصولات نيز هستند، صورت مي گيرد. در كنار محصولات ياد شده، شركت هاي اتريشي وجود دارند كه به مشتريان خود خدمات و محصولات با كيفيت بالا در زمينه تجهيزات چراغ راهنما، سيستم كنترل ترافيك و ساير تجهيزات فني ارائه مي كنند. شركت هاي ارائه كننده خدمات در زمينه حمل و نقل، شركت هائي مشتري مدار هستند كه سالها به عنوان شركت هاي حمل و نقل فعال بوده و در انعقاد قراردادهاي بزرگ، يد طولائي دارند.

محتوا

وسايل حمل و نقل براي موفقيت هاي اقتصادي

شركت هاي اتريشي در زمينه توليد تله كابين،‌ آسانسور،‌ تراموا و قطار در بازارهاي جهاني پيشتاز هستند. تقاضاهاي روزافزون در زمينه حمل و نقل باعث شده تا شركت هاي اتريشي به سرمايه گذاري در فعاليت هاي تحقيقاتي و بهينه سازي فرآيندهاي توليد بپردازند. تكنيك هاي ايمن، طراحي خلاقانه و توليد كارآمد از ويژگي هاي ساخت تجهيزات حمل و نقل اتريش هستند كه مشتريان را در سطح جهاني به موفقيت رهنمون مي شوند. 

واگن های کابلی و بالابرها

Doppelmayr Gruppe
شركتي است كه در زمينه توليد تله كابين فعال است. مشتري ها از 90 كشور دنيا به محصولات اين شركت چه در نواحي توريستي و چه در مناطق شهري وابسته هستند.

شركت
CARVATECH Karosserie- und Kabinenbau GmbH
در سال 1956 شروع به توليد تله كابين كرد. امروز اين شركت به توليد موتورهاي محركه تله كابين و اتاق ماشين هاي آتش نشاني و وسايل حمل و نقل خاص مي پردازد. 

نقاله هاي كابلي

شركت هاي اتريشي در زمينه ساخت لوكوموتيو و واگن فعال هستند. شركت
Siemens AG Austria Mobility Division
با مراكز خود در اشتاير مارك و گراتز وسايل و تجهيزات لازم ماشين آلات حمل و نقل ريلي را به تمام دنيا صادر مي كند.

محصولات بسيار خوب و با فن آوري پيشرفته شركت 
Siemens AG Austria Mobility Division

 • قطار ها براي مسير هاي كوتاه
 • واگن هاي مسافري
 • تراموا

مي باشند. همچنين در زمينه مكانيزه كردن ساخت ريل و در زمينه ساخت سوزن (دوراهي) راه آهن، ريل راه آهن و سيستم هاي كنترل ترافيك، شركت هاي اتريشي پيشتازي در دنيا وجود دارند كه مي توانند شريك تجاري مناسبي براي شما در زمينه فني باشند.

در زمينه مكانيزه كردن ساخت ريل شركت Plasser & Theurer
پيشتاز است: اين شركت در سال 1953 اولين ماشين هاي هيدروليكي تزريق را ساخت و به اين وسيله اولين قدم در راه مكانيزه كردن ساخت ريل هاي راه آهن را برداشت. امروز اين شركت به دنبال آن است كه اقتصادي بودن، كارائي، ارگونومي و حفاظت از محيط زيست را در نظر داشته باشد. از جمله خدمات ارائه شده توسط شركت:

 • ماشين آلات تثبيدت كننده و ماشين الات متراكم
 • ماشين آلات تعميرات و ساخت ريل
 • ماشين آلات تعميرات و ساخت سوزن (دوراهي)
 • ماشين آلات تعميرات و ساخت هدايت كننده مسير
 • ماشين آلات اندازه گيري

شركت
(Rail Technology Cluster Austria (RTCA
سكوي پرتابي است كه نه تنها در زمينه فني، بلكه در زمينه سرويس گرائي،‌ اعضاي خود را حمايت مي كند، تا بدين وسيله جايگاه شركت هاي اتريشي فعال در زمينه صنايع ريلي را در بازارهاي بين المللي تقويت كند.

وسايل حمل و نقل آبي و هوائي

در اتريش شركت هاي توليد كننده قايق هاي ماهيگيري و قايق هاي موتوري فعاليت مي كنند. شركت هاي اتريشي شريك تجاري قوي دز زمينه صنايع هوائي نيز محسوب مي شوند.
شركت
 F.LIST GMBH  
به برنامه ريزي، تقسيم بندي پروژه ها و اتمام مراحل ساخت تجهيزات براي استفاده در قايق هاي لوكس و كشتي هاي بزرگ مي پردازد. علاوه بر تجهيزات داخلي كشتي، اين شركت تجهيزات سبك براي هواپيما هاي تجاري را نيز توليد مي كند. 

شركت
Diamond Aircraft Industries
با مراكز خود در شهر وين، توليد كننده صاحب نام هواپيماهاي شيشه اي و هواپيماهاي ساخته شده از تركيبات كربني است. مدرسه آموزش پرواز و مشتري هاي خصوصي،‌ از ويژگي هاي خاص اين شركت مي باشد. 

صادركنندگاني مانند 
FACC AG
و
Isovolta
صادركنندگان مواد اوليه تركيبي، مواد الكتروليزه و ساير تجهيزات لازم به منظور استفاده در داخل هواپيما را صادر مي كند.

وسايل حمل و نقل زميني

توليد خودرو توسط شركت هاي اتريشي و سهم صادراتي بالاي آنها بخش مهمي از اقتصاد اتريش مي باشد. به دليل بازار كوچك داخلي، شركت ها با محصولات ارزشمند، بايد خود را به دنيا نشان دهند. 

اهميت شركت هاي حمل و نقل در سالهاي اخير افزايش پيدا كرده است. شركت هاي اتريشي در اندازه هاي كوچك و متوسط توانسته اند خود را با سطح فني و توانائي و انعطاف پذيري بالا به دنيا نشان دهند. 
Federation of the Austrian Automotive Industry and its Component Suppliers
بهترين شركت هاي صادركننده اتوموبيل را طبقه بندي كرده است. 

جهت كسب اطلاعات بيشتر مراجعه كنيد به
شاخه صنعت خودرو

قوانين و مقررات عبور و مرور، تكنيك ها و سيستم هاي گسترش حمل و نقل

انتظارات از حمل و نقل و لجستيك روز به روز افزايش مي يابد. شركت هاي اتريشي باتجربه و خلاق و با دانش بالا، براي وظايف خود راه حل هاي داراي مزيت رقابتي و پايدار ارائه مي كنند كه با استفاده از آنها مشتريان از چالش هاي آينده مصون بمانند.  

تجهيزات ترافيك و تجهيزات ايمني تردد

شركت
GESIG
علاوه بر توليد،‌ توسعه، نصب و سرويس دهي سيستم هاي ذكر شده زير، آنها را به تمام نقاط دنيا صادر مي كند:

 • سيستم هاي قوانين ترافيك
 • سيستم هاي نظارت ترافيك
 • سيستم هاي هدايت ترافيك
 • سيستم هاي ثبت و تحليل ترافيك

گروه تكنولوژي ترافيك 
SWARCO
بعنوان شريك براي را ه حل هاي سيستماتيك ترافيكي از چراغ هاي راهنمائي كم مصرف گرفته تا هدايت تطبيقي جريان ترافيك و نرم افزارهاي كنترل تله ماتيك ترافيك به عرضه برنامه هاي جامعي مي پردازد. علاوه بر اين شركت اسواركو سيستم هاي علامت گذاري خيابان ها و ساير محصولات در اين زمينه را ارائه مي دهد.
در آغاز تاريخچه شركت
Forster

توليد تابلو هاي راهنمائي و رانندگي ديده مي شود. امروز شركت محصولات زير را صادر مي كند: 

 • فن آوري هاي حمل و نقل
 • تجهيزات مورد نياز در تونل
 • سيستم هاي هدايت
 • محافظ سروصدا

سيستم هاي حمل توسط جرثقيل

شركت
Palfinger
بخشي از يك شركت بين المللي است كه مركز آن درSalzburg قرار دارد. اين شركت جزء شركت هاي پيشرو در توليد سيستم هاي جرثقيل محسوب مي شود. محصول اصلي اين شركت جرثقيل با بازوي خميده است. علاوه بر اين، در بسته محصولات اين شركت، محصولات زير نيز قرار دارند:

 • سيستم هاي جابجائي كانتينر
 • جرثقيال مخصوص جنگل
 • سكوي هيدروليك
 • وسايل حمل و نقل مورد نياز براي محيط هاي كاري متغيير

شركت
Liebherr

جرثقيل هاي ويژه اي به منظور پوشش دهي حمل و نقل كالا در دريا توليد مي كند. در بنادر بزرگ مخصوص حمل و نقل كانتينر ها، محصولات اين شركت اتريشي براي تخليه و بارگيري كانتينرها و همچنين ليفتراك هاي شركت به چشم مي خورد. 

سيستم هاي انبارداري

شركت هاي اتريشي سيستم هاي انبارداري را نيز عرضه مي كنند. شركت
LTW Intralogistics GmbH
انبارهاي اتوماتيك با قفسه هائي با ارتفاع بلند توليد مي كند كه حتي در ارتفاع 40 متري هم فعاليت ها در اين انبارها به صورت عادي ادامه مي يابد.

خدمات حمل و نقل

كليد موفقيت بسياري از شاخه هاي صنعت، فرآيند حمل و نقل ساده و آسان و بي دردسر مي باشد. در اتريش تعداد زيادي شركت حمل و نقل بين المللي وجود دارد.

انبارها

در انبارهاي اتريش محل پارك وسايل حمل و نقل درنظر گرفته مي شود. شركت
Augustin Quehenberger Group Gmbh
نه تنها خدمات خود را در كل اروپا ارائه مي كند،‌ بلكه اين سيستم ها را به تمام دنيا نيز عرضه مي كند. 

شركت
Drautrans
با مراكز خود دردرايلندر اك، ميان ايتاليا،‌ اسلووني و اتريش،‌ به صورت توافقي سيستم هاي حمل و نقل كامل و تركيبي را ميان اتريش و غرب اروپا ارائه مي كند.

ارسال كنندگان كالا

شركت شنكر ارائه كننده خدمات حمل و نقل دريائي،‌ زميني و تمام سرويس هاي مربوط به حمل و نقل در تمام دنيا مي باشد.
Schenker
بارگيري كامل از و به اروپاي شرقي، بالكان،‌تركيه و مركز آسيا است. 

حيطه اصلي فعاليت شركت 
Condor
بارگيري كامل از و به اروپاي شرقي، بالكان،‌تركيه و مركز آسيا است.

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA