Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Австрійська галузь транспорту та логістики успішно діє на міжнародному рівні. Будівництво канатних доріг, рейкових траспртних засобів та надання транспортних послуг у названих сферах здійснюється високотехнологічними та орієнтованими на експорт виробниками. Австрійські виробники пропонують своїм клієнтам високоякісну та надійну продукцію у галузі сигнальних установок, систем управління транспортним рухом та інших відповідних технічних пристроїв. Австрійські оференти послуг у сфері транспорту та логістики орієнтовані на клієнтів і володіють довгорічним досвідом виконання відповідальних завдань у галузі транспортування та перевезень.

зміст:

Транспортні засоби для економічного успіху

У галузі спорудження канатних доріг та підйомників, а також виробництва рейкових транспортних засобів австрійські фірми віддавна займають провідні позиції на світовому ринку. У відповідь на постійне зростання вимог у сфері транспорту та рухомого складу австрійські компанії реагують збільшенням інвестицій у дослідження та оптимізацію виробничих процесів. Надійна техніка, інноваційний дизайн та ефективна продукція – ось що таке транспортні засоби „made in Austria“, які допомагають клієнтам в усьому світі досягти успіху.

Канатні дороги та підйомники

Група підприємств Doppelmayr Gruppe – це відомий у світі виробник підйомників та канатних доріг. Клієнти у майже 90 країнах світу користуються потужними системами транспортування людей у туристичній галузі та системами транспортного перевезення людей, що застосовуються в міських умовах.

Свою діяльність з виготовлення кабін для канатних доріг фірма CARVATECH Karosserie- und Kabinenbau GmbH розпочала ще у 1956. Сьогодні підприємство концентрується на виготовленні привабливих дизайнерських рухомих складів для канатних доріг та на виробництві кузовів для пожежної техніки і техніки спеціального призначення.

Рейковий транспорт

Австрійські підприємства активно працюють у галузі виготовлення локомотивів, вагонів та рухомого складу. Так, наприклад, компанія Siemens AG Austria Mobility Division , головний офіс якої знаходиться у Ґраці (Штирія), виготовляє шассі для рейкового транспорту, які продаються в усьому світі.

Компанія Siemens AG Austria Mobility Division , що знаходиться у Відні, постачає високотехнологічні та надійні

 • потяги приміського сполучення,
 • пасажирські вагони і
 • трамваї.

У сфері механізації процесів укладання рейок та постачання залізничних стрілок, рейок та сигнальних пристосувань в Австрії можна знайти оферентів зі світовим іменем, які можуть бути Вашим ідеальним партнером з питань постачання рейкових полотен, які є безпечними для довкілля.

Фірма Plasser & Theurer займає лідируючі позиції з питань механізації процесів укладання рейок: в 1953 фахівцями фірми було розроблено першу гідравлічнунабивну машину у світі і таким чином було зроблено перший крок до механізації процесів укладання рейок. Сьогодні підприємство має в своєму розпорядженні готові рішення, які можуть задовольнити усі вимоги економічності, ефективності, ергономіки та збереження довкілля. До пропозицій компанії, зокрема, належать:

 • стабілізаційна та ущільнювальна техніка 
 • обладнання для прокладання та переукладання рейок
 • устаткування для установлення та переустановлення стрілкових механізмів
 • устаткування для прокладання та переустановки контактних дротів
 • рухома техніка для контрольних та вимірювальних робіт

Об’єднання Rail Technology Cluster Austria (RTCA) – це платформа, що підтримує розробку технічних рішень та орієнтована на сервіс для своїх членів, що дозволяє закріпити позиції австрійських підприємств на міжнародних ринках.

Водний та повітряний транспорт

В Австрії Ви знайдете фірми, які займаються комплектуванням яхт, будівництвом вітрильних та вітрильно-моторних яхт. Крім цього, австрійські фірми мають репутацію компетентних партнерів для підприємств космічної та авіаційної індустрії.

Фірма F.LIST GMBH планує, проектує та виготовляє корабельне устаткування для яхт класу "люкс" та круїзних теплоходів. Крім вишуканого інтер’єру підприємство постачає також легкі будівельні конструкції для комерційних літаків.

Компанія Diamond Aircraft Industries , головний офіс та відділ досліджень якої знаходиться у Вінер Нойштадт, є відомим у світі виробником композитів зі скляного та карбонового волокна для авіаційної промисловості. Специфікація компанії – це розробка інноваційних рішень для авіашкіл та приватних клієнтів.

Супутні фірми, такі як FACC AG чи Isovolta здійснють поставку з’єднувальних елементів, електроізоляційних матеріалів та інших компонентів для внутрішнього облаштування інтер’єрів літаків.

Вуличний транспорт

Виробництво транспортних засобів та супутні галузі промисловості є в Австрії значним економічним фактором з високою часткою експорту. Через те, що внутрішній австрійський ринок є невеликим, то підприємства цієї галузі повинні захищати своє право присутності на світових ринках за рахунок виготовлення технічно високоякісної продукції.

Значення супутніх галузей промисловості протягом останніх років сильно зросло. Австрійські малі та середні підприємства утвердилися як постачальники з високим технічнічним рівнем, компетенцією та флексибільністю. Federation of the Austrian Automotive Industry and its Component Suppliers об’єднує в своїх рядах усі потужні фірми, які здійснюють поставки на підприємства австрійської автомобільної промисловості.

Більше інформації на цю тему Ви знайдете у розділі "Автомобільна промисловість"

Транспортне регулювання, підйомно-транспортне устаткування, системи складування

Вимоги до перевезень, транспортного руху та логістики постійно зростають. Австрійські підприємства володіють досвідом, відкриті до інновацій та ноу-хау, сміливо йдуть назустріч новим викликам і пропонують конкурентноздатні стабільні рішення, якими будуть озброєні їхні клієнти, щоб гідно зустріти виклики майбутнього.

Транспортне регулювання та системи забезпечення безпеки транспорту

Компанія GESIG (Товариство сигнального устаткування), що була заснована у 1964 році, займається, окрім іншого, розробкою, встановленням та сервісним обслуговуванням

 • систем регулювання транспортного руху,
 • систем нагляду за транспортом,
 • систем управління транспортним рухом,
 • систем обробки та аналізу транспортного руху,

які експортуються в різні країни світ.

Група компаній SWARCO , що займається розробкою транспортних технологій, пропонує обширну програму системних рішень у сфері транспортного руху, починаючи від економних LED-світлофорів, адаптивного керування транспортними потоками до розробки транспортно-телематичного програмного забезпечення. Крім цього, фірма SWARCO постачає зворотнорефлектуючі системи маркування дорожного полотна, а також послуги у цій сфері.

На початку своєї підприємницької діяльності фірма Forster виготовляла лише тиснені дорожні знаки. Сьогодні підприємство постачає також 

 • транспортну техніку
 • устаткування для тунелів 
 • системи управління та 
 • шумозахист.

Підйомно-транспортне устаткування, підйомні системи

 Palfinger входить до складу багатонаціональної групи підприємств, головний офіс якої знаходиться у Зальцбурзі. Підприємство належить до провідних світових виробників гідравлічних підйомних, навантажувальних та маніпуляційних систем. Головною продукцією компанії є вантажний автомобіль з вбудованим краном у формі зігнутої руки. Крім цього, до асортименту продукції фірми входять:

 • системи зміни контейнерів
 • крани для лісового господарства
 • автонавантажувачі
 • вантажопідйомні борти
 • підйомні площадки, змонтовані на вантажних машинах

Фірма Liebherr виготовляє також спеціальні крани для використання у портах. Підйомно-розвантажувальна техніка цієї фірми, така як контейнерні мостові перевантажувачі та портові крани, успішно використовується у великих контейнерних портах світу.

Системи складування

Австрійські виробники пропонують також високоякісні системи складування. Фірма LTW Intralogistics GmbH , наприклад, виготовляє автоматичні багатоярусні стелажі, які гарантують безперебійне здійснення процесів навіть на висоті 40 метрів.

Послуги у сфері транспорту та логістики

Безперебійне здійснення операцій з транспортування та логістики розцінюється у багатьох галузях економіки як ключ до успіху. В Австрії успішно працюють численні міжнародні перевізники та експедитори.

Перевізники

Австрійські перевізники володіють транспортним парком, який може задовольнити будь-які потреби щодо будь-яких перевезень. Так, наприклад, фірма Augustin Quehenberger Group Gmbh пропонує послуги з перевезень не лише усією Європою, але й може запропонувати до використання свою власну глобальну систему перевезень.

Фірма Drautrans (in German), офіс якої знаходиться на перетині трьох країн (Італія, Словенія та Австрія), пропонує здійснення традиційних комплексних перевезень, а також перевезення комбінованих вантажів між Австрією та Західною Європою.

Експедитори

Численні австрійські експедитори здійснюють планування логістики, консалтинг та розробку комплексних логістичних рішень для клієнтів в усьому світі.

Так, наприклад, фірма Schenker – це один з провідних світових оферентів послуг у сфері логістики, наземного, морського та повітряного перевезень.

Головна спеціалізація транспортної компанії Condor – це комплексні вантажоперевезення автомобільним транспортом, головним чином до країн Східної європи, на Балкани, до Туреччини та Центральної Азії.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA