Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Çok uluslu tüketim malları üreticileri Avusturya'lı katlanır kutulara güveniyor

Bundan 100 yıl önce kuruldu, 1994 yılından beri Viyana borsasında kotalı ve on yıllardır süregelen büyüme evresinde: Karton ve katlanır kutu ambalajlama alanlarında Mayr-Melnhof holdingi kendi başarı hikayesini yazmaya devam ediyor.

Geri dönüşümlü karton ve katlanır kutuda öncü kuruluş olan Mayr-Melnhof Gruppe , 1952 yılında ilk modern karton makinesini Steiermark eyaletindeki Frohnleiten'daki ana merkezinde kurdu. Kısa bir süre sonra firma, katlanır kutu üretimine başladı.

Geçen son 25 yılda Mayr-Melnhof holding, asıl faaliyet alanlarında kendisini Avrupa pazarında lider konumuna geliştirmeyi başarmış olup, 4 kıtadaki üretim merkezlerinden oluşan bir ağ ile hızla büyümeye devam etmektedir. MM Karton, boyalı geri dönüşümlü karton alanında dünya çapında en büyük üreticidir ve kullanılmamış lif esaslı karton pazarındaki payı da giderek artmaktadır. MM Packaging, ağırlıklı olarak çokuluslu tüketim malları üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, 30'dan fazla üretim merkezinde katlanır kutu üretmektedir.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA