Advantage Austria Показати навігацію

Виробники товарів широкого вжитку у всьому світі розраховують на складні коробки з Австрії

Заснований понад 100 років тому назад, починаючи з 1994 котирується на Віденській біржі, на протязі багатьох десятиліть тримає курс на експансію ― все це рядки з історії успіху концерну Mayr-Melnhof, який працює в галузі виробництва картону і складних коробок для пакування.

Компанія Mayr-Melnhof Gruppe ― лідер з виробництва картону із вторинної сировини і виготовлення складних коробок. У 1952 році була побудована перша сучасна машина з виготовлення картону на головному заводі в Фронляйтені, що в австрійській землі Штірія. Незабаром підприємство розпочало виготовлення складних коробок.

За останні 25 років концерн Mayr-Melnhof перетворився в лідера європейського ринку для своєї основної галузі, він має широку мережу своїх підприємств на чотирьох континентах. Його підрозділ MM Karton ― найбільший у світі виробник кольорового картону з вторинної сировини, до того ж нарощує виробництво первинного картону з целюлози. Понад 30 підприємств, які входять до складу підрозділу MM Packaging, виробляють складні коробки, більша частина яких поставляється виробникам споживчих товарів у всьому світі.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA