Advantage Austria Показати навігацію

Огляд

Новаторські австрійські компанії постачають міжнародним клієнтам високоякісні, конкурентоспроможні пакувальні рішення і друковану продукцію. Устаткування і модулі, вироблені в Австрії, використовуються в пакувальній галузі і друкарськими компаніями в усьому світі.

зміст:

пакування

Найбільшими пріоритетами для експортуючих компаній у цій галузі є розробка пакувальних рішень і використання сучасних моделей.

Консультування та інжиніринг, а також устаткування, оснащення і аксесуари для пакувальної галузі – усіх їх пропонують компанії, що постачають новаторські продукти і послуги.

Австрійські пакувальні компанії мають значну кваліфікацію у сфері обробки:

  • Паперу, картону і гофрованого картону
  • Пластику
  • Скла

Інновації для економіки і довкілля

Результатом інтенсивних досліджень, які проводить австрійська пакувальна галузь, є не лише сучасні, конкурентоспроможні пакувальні системи, але й зелені рішення, які захищають довкілля і зберігають природні ресурси. Така культура нововведень у цій галузі робить великий вклад у репутацію Австрії як піонера сталого розвитку і охорони довкілля.

З ARA System (німецькою) та Öko Box (німецькою) , австрійська економіка має дві визначні та визнані на міжнародному рівні програми вторинної переробки. Це сталося завдяки винятковим зусиллям національної промисловості, яка впроваджує австрійське законодавство з охорони довкілля і сталого розвитку.

Greiner Packaging є серед найважливіших європейських виробників пакування. Ця компанія є прикладом важливості сучасних наукових досліджень і розробок, що ведуть до створення новаторських продуктів, успішних на світовому ринку.

Ovotherm International Handels GmbH виробляє коробки для яєць, до 100% яких іде на повторну переробку, і таким чином компанія робить важливий вклад у справу охорони довкілля. Ovotherm є лідером світового ринку і експортує свої товари у 80 країн.

Constantia Flexibles є одним з провідних світових виробників гнучких пакувань та етикеток. Група забезпечує постачання багатьох мультинаціональних корпорацій та локальних лідерів індустрії харчових продуктів, тваринних кормів, напоїв та фармацевтичної продукції.

Скло

Для скляного пакування австрійський ринок має дуже компетентного постачальника, який виробляє продукцію виняткової якості, починаючи від стандартних упаковок для фармацевтичної промисловості і закінчуючи спеціальною продукцією для спиртних напоїв: Stölzle-Oberglas GmbH , компанія з 200-літньою історією роботи зі склом, новаторськими скляними продуктами для міжнародних компаній та експортом понад 90%.

Папір, картон і гофрований картон

Для виробництва картонної упаковки переважно використовується відновна сировина. Можливість повторної переробки є також особливо сприятливим для довкілля аспектом виробництва. Близько 90% пакування з паперу, картону і гофрованого картону йде на переробку. Дякуючи ініціативам наукових досліджень та розробок і використанню найкращої сучасної технології, у виробничому процесі досягається ефективність і екологічна сталість найвищого рівня.

Mayr-Melnhof Group є провідним виробником складаних коробок у Європі. Компанія є лідером європейського ринку в ключових сферах і діє на випередження щодо охорони довкілля.

Mosburger GmbH є ринковим лідером у виробництві гофрованого картону в Австрії. Компанія постачає якісну, дорогу продукцію, пакувальні рішення, виготовлені по мірці, і виконує друк на замовлення.

Іншими важливими виробниками гофрованого картону є Duropack GmbH Rondo Ganahl AG і Smurfit Kappa Interwell GmbH & Co KG .

Пластмаса

Переробка пластмаси також добре розвинута в Австрії і є однією з найважливіших сфер пакувальної промисловості. Така пакувальна продукція як фольга, банки, контейнери, пляшки і т.д. складають важливу частину виробничих об’ємів галузі переробки пластмас.

Виробник пластмас і пакування ALPLA-Werke Alwin Lehner GmbH & Co. KG має 154 дочірніх підприємств у 40 країнах. Компанія проектує і виробляє пляшки, заготовки і тюбики і є міжнародним лідером у технології синтетичного пакування. Їхнім головним замовником є Procter & Gamble – один з найбільших світових виробників споживчих товарів.

Пакувальні етикетки

Високоякісні пакувальні етикетки і дизайн є важливими факторами економічного успіху. Ви знайдете постачальників в Австрії, які гарантують конкурентоспроможні послуги з новаторськими продуктами, що задовольнять ваші вимоги.

ULIKETT GmbH та Ulrich Etiketten GesmbH виготовляють і друкують серед іншого самоклеючі  і буклетні етикетки, дуо- і мульти-етикетки для продуктів харчування, напоїв, фармацевтичних і споживчих товарів, а також для продуктів інших галузей промисловості.

Securikett Ulrich & Horn GmbH розробляє і випускає етикетки безпеки. Ця компанія займає провідне місце  у світі щодо пропозицій технічних рішень безпеки для захисту торгових марок. За допомогою CODIKETT® і "унікального коду " Securikett пропонує також ідеальний цифровий додаток до перспективної та інноваційної стратегії захисту продукції.

CCL Label GmbH Hohenems в основному спеціалізується у виготовленні етикеток для харчової галузі та виробництва напоїв.

Marzek Etiketten+Packaging Gruppe пропонує повний  спектр: починаючи від листових і рулонних етикеток для гнучких упаковок, закінчуючи високоякісними картонними виробами.  Виробництво здійснюється за допомогою комбінованих способів друку  у поєднанні із високоякісною обробкою для різних галузей промисловості (мова йде про продукти харчування, напої, косметику, фармацевтику і.т.і.). Крім того Marzek має власне дизайнерське агентство, а також пропонує обладнання для нанесення етикеток

Цілісні рішення для галузі напоїв

Міжнародна компанія SIG Combibloc виробляє стерильну картонну упаковку для напоїв та рідких харчів. Як системний постачальник, компанія постачає устаткування на замовлення для розливу молока, води, безалкогольних напоїв та інших продуктів.

Досвід послуг друку на експорт

Для австрійських друкарів і постачальників консультаційних та інжинірингових послуг, а також постачальників інструментів та випробувальних технологій характерно те, що вони добре знають, як забезпечити якість та виконати особливі замовлення клієнта.

Printed products

Багато австрійських друкарів мають репутацію надійних постачальників каталогів, газет, друкованої реклами, фінансових звітів та багатьох інших високоякісних продуктів.

Австрія також може похвалитися постачальниками, які охоплюють цілий виробничий процес книжок у м’якій та твердій палітурці.

Друк і не тільки

У таких сферах як:

  • Консалтинг та інжиніринг
  • Хімічні засоби для друкування і палітурних робіт
  • Вимірювальна and випробувальна технологія для друку і палітурних робіт

є австрійські компанії, орієнтовані на сервіс, чия якість ефективних та сталих процесів відображається в їхній широкій сертифікації.

Друк – традиції та нововведення

Заснована в 1913 році, Oberndorfer Druckerei GmbH є серед найсучасніших друкарських і комунікаційних компаній у німецькомовному світі. Спеціалізуючись у друкуванні газет і рекламної продукції для сегменту з середнім та великим об’ємами виробництва, компанія має клієнтів у всій Європі та США.

Одним з ринкових лідерів Європи в рулонному офсетному друці є LEYKAM Let´s Print . Продукція виготовляється на потужностях у Австрії та Словенії, а центри дистрибуції знаходяться в Угорщині, Італії, Хорватії та Швеції. Порт-фоліо продукції зосереджено на великомасштабних рекламних матеріалах, а також журналах і газетах.

ROGLER Software GmbH є партнером, що розробляє програмне забезпечення для індустрій друкування та ЗМІ. Компанія програмує та підтримує стандартні рішення, сформовані програмним забезпеченням, і пристосовує та розширює забезпечення під специфікації замовників. Серед клієнтів фірми – міжнародні друкарні, деякі з яких розташовані в Німеччині, Швеції та Бельгії.

Устаткування, оснащення, аксесуари

Добре кваліфіковані спеціалісти, методи забезпечення високої якості та мережі з виробниками в інших країнах – це лише деякі з факторів успіху орієнтованого на експорт австрійського постачальника устаткування для пакування і друку. Високі технологічні стандарти високо цінуються на міжнародному ринку.

Устаткування для пакувальної індустрії

ENGEL packaging є постачальником для пакувальної індустрії, який пропонує комплексні рішення. Послуги фірми включають устаткування та автоматику для заливки металу чи пластмаси в форму під тиском, а також розробку цілісних виробничих модулів. Експорт складає близько 95% від продажів і компанія є представленою в понад 85 країнах в усьому світі.

Коли йдеться про розробку гігієнічних, надійних і зручних в користуванні пакувальних систем для харчової промисловості, а також для стерильних медичних продуктів, промислових та споживчих товарів, Multivac Sepp Haggenmüller GmbH & Co.KG відіграє провідну роль. Компанія пропонує пакувальні рішення на замовлення, починаючи від консультаційних послуг до заводів, зданих «під ключ».

Starlinger & Co Gesellschaft m.b.H. , заснована в 1835 році, нині є лідером глобального ринку у сферах устаткування і виробничої технології для продукції плетених пластикових мішків і має клієнтів у 136 країнах. Ряд продукції від Starlinger включає в себе устаткування усіх видів, необхідне для виробництва сучасних плетених поліпропіленових мішків.

Supervac Ges. m. b. H. є одним зі світових провідних виробників устаткування для вакуумного пакування. Компанія експортує пакувальні станки в понад 100 країн і, окрім ряду стандартних рішень, пропонує устаткування на замовлення клієнтів у харчовій та нехарчовій галузях.

Принтери

Maschinenfabrik KBA-Mödling AG де працює близько 700 працівників, виробляє агрегати для офсетних принтерів з полистовою подачею паперу і є комплексним постачальником послуг захищеного друку. KBA Group є лідером глобального ринку у друкуванні грошей і технології захищеного друку.

SPGPrints Austria GmbH є провідним виробником високоякісних лазерних гравірувальних систем для секторів текстилю та графіки.

J. Zimmer Maschinenbau GmbH є орієнтованою на експорт компанією, що виробляє устаткування для текстильного друку та ґрунтування і має представництва в різних країнах. У Куфштайні міститься центр компетенції для цифрового друкарського устаткування, тоді як виробництво у Кляґенфурті зосереджується на устаткуванні для трафаретного друку і ґрунтування.

POLYCOT Industrieanlagen GmbH спеціалізується в постачанні, інсталяції та технічному обслуговуванні нового та старого друкувального устаткування і паперообробного оснащення. Устаткування, що було у вжитку, старанно перевіряється і ремонтується.

Устаткування і аксесуари

TKM Austria GmbH  виробляють механічні леза для картонної та пакувальної галузі, а також для друкування і обробки.

voestalpine Precision Strip GmbH  виробляє різальні масштабні лінійки, фальцювальні лінійки та спеціальні лінійки для планшетних і ротаційних штемпельних пресів, що продовжує термін використання дорогих інструментів галузі.

IPB Baier GmbH&Co KG є міжнародним виробником замінних деталей для друкувальної, паперової, переробної та картонної галузі. Експорт складає понад 90% прибутку.

востаннє актуалізовано:
2017.07.06
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA