Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

High-tech okuliare pre svet a vesmír

Ikona bezrámového dizajnu okuliarov pochádza z Rakúska: S kolekciou okuliarov Titan Minimal Art - bez kĺbikov a skrutiek s hmotnosťou necelých 1,8 gramu – sa spoločnosti Silhouette podaril revolučný úspech. Firma si získala viac ako 8 miliónov nadšencov na celom svete. Dokonca aj vo vesmíre. Okuliare Titan Minimal Art sa od roku 2000 dostali na palubu asi 35 vesmírnych misií.

Okuliare firmySilhouette sú majstrovským dielom made in Austria: Sú z 80 % vyrobené ručne a vyvážajú sa do 100 krajín sveta. Vyznačujú sa láskou k detailu, vynikajúcou remeselnou zručnosťou a vychádzajú v ústrety individuálnym želaniam a potrebám nositeľov okuliarov.

Vďaka jedinečnému dizajnu sa okuliare Titan Minimal Art nezošmyknú ani v beztiažovom stave a pod tesne priliehajúcimi prilbami poskytujú bezkonkurenčne najpohodlnejšie nosenie. Malé časti ako skrutky môžu vo vesmíre predstavovať skutočné nebezpečenstvo. Kolekcia Titan Minimal Art toto nebezpečenstvo eliminuje, lebo je bezskrutková – a je tak dôležitým bezpečnostným faktorom vo vesmíre.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA