Advantage Austria نمایش فهرست

بررسي اجمالي

شناخته شده ترین نام بازار در زمینه ماشین آلات پلاستیک در صنعت بسته بندی؟ بزرگترین تولید کننده کارتن روکش دار قابل بازیافت در دنیا؟ اولین سازنده کاغذ غیر مضر؟ شیلنگ های دارای 70% مواد پایه نفتی کمتر؟ بسته بندی پلاستیکی شفاف برای تخم مرغ از جنس مواد بازیافتی؟ تولید کنندگان اتریشی در صنایع کاغذ و بسته بندی دارای نوآوری و موفق هستند..

صنایع بسته بندی اتریش دارای جهت‌گیری جهانی هستند و در زمینه تولید محصولات در سراسر جهان موفق بوده‌اند. همچنین صنعت کاغذ اتریش در سراسر جهان حضور دارد. سهم صادرات این صنعت 85% است. در 27 منطقه، حدود 5.2 میلیون تن کاغذ و مقوا، و 1.5 میلیون تن پالپ تولید می‌شوند.

محیط زیست و پایداری

صنایع کاغذ و بسته‌بندی اتریش از پیشگامان راهکارهای سازگار با محیط زیست هستند. کمپانی‌های اتریشی در این بخش، استانداردهای زیست محیطی و فنی سطح بالایی دارند. آن‌ها روی کاهش آلودگی آب و هوا، مثلاً از طریق افزایش استفاده از منابع انرژی بیوژنی فاقد CO2 تمرکز می‌کنند. یک موضوع مهم برای کمپانی ها در صنعت بسته‌بندی، جلوگیری از ایجاد ضایعات به واسطه بسته بندی ایمن و کاربردی، به خصوص در صنعت مواد غذایی است. محصولات با کیفیت و سازگار با محیط زیست تولیدشده توسط کمپانی‌های اتریشی همواره در رقابت‌های بین‌المللی پیروز بوده اند.

محصولات سفارشی

یکی از نقاط قوت کمپانی‌های اتریشی، پیاده‌سازی راهکارهای اختصاصی براساس نیاز مشتریان است.

تولیدکنندگان ماشین‌آلات حوزه پلاستیک در کشور اتریش، همانند تولیدکنندگان و پردازش کنندگان مقوای موجدار اهمیت بسیاری در سطح بین‌الملل داشته اند. در بخش تبلیغات روی وسایط حمل‌ونقل، کمپانی‌های اتریشی بالاترین خلاقیت و کیفیت را عرضه می‌کنند.

تولیدکنندگان اتریشی برچسب روی محصولات نیز در سطح بین‌المللی مشتری دارند، مثلاً با عرضه راهکارهای سفارشی برای محافظت از برند و محصول. برچسب های تولیدکنندگان اتریشی را می‌توان مثلاً روی وُدکای روسی نیز مشاهده کرد.

یک کمپانی اتریشی نیز از پیشگامان جهان در حوزه تولید بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر است. این کمپانی تأمین‌کننده سازمان‌های چندملیتی و پیشگامان بازار محلی در عرضه مواد غذایی، غذای حیوان، داروها و صنایع نوشیدنی است.

این شرکت دارای قدمت طولانی می‌باشد و در نتیجه یکی از تولیدکنندگان موفق بین‌المللی جعبه‌ و کارتون به شمار می‌رود که می‌توان تاریخچة آن را به بیش از 100 سال پیش نسبت داد.

از پیشروان بازار جهانی در زمینه کاغذ سیگار و کاغذ صافی نیز یک شرکت اتریشی است، که محصولات خود را به بیش از 100 کشور می‌فروشد و دارای یک قرن سابقه است.

چالش‌های آینده

 تغییرات جمعیت شناختی روی صنعت اثر می‌گذارند. خانواده‌های تک نفره، کودکان و افراد مسن نیاز به محصولات ویژه‌ای دارند. باید شرایط قانونی سخت‌گیرانه تری در خصوص الزامات زیست‌محیطی و برچسب ها وضع شود. در نهایت، بسیار مهم است که راهکارهای بسته‌بندی مقرون به صرفه و آمادة فروش برای خرده‌فروشان عرضه شوند، که شامل حوزه ای هستند که تأمین کنندگان اتریشی در آن می‌توانند محصولاتی با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه کنند.

آخرين تاريخ به روز رساني
2018.02.23
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA