Advantage Austria نمایش فهرست

بازار کار

Menschen am Arbeitsplatz © ADVANTAGE AUSTRIA

© ADVANTAGE AUSTRIA

یکی از دلایل بارز موفقیت اقتصاد اتریش، وجود نیروي کار متخصص و باانگیزه است:  نیروي کار کشور اتریش در سطح جهان از جایگاه خاصی برخوردار می باشد. کشور اتریش با وجود انتظارات بالا از سطح تخصصی افراد هنگام استخدام ، دارای افراد متخصص زیادی است.

نیروهای متخصص و با انگیزه کاری بالا

نیروهای متخصص اتریش از انگیزه کاری بسیار بالائی برای انجام شغل خود برخوردار میباشند. آنها روند کار خود را بر طبق اهداف کارفرما تنظیم میکنند که نتیجه آن در محصولات عرضه شده با کیفیت بالا از کشور اتریش نمایان است. با وجود اینکه اتریش اخیراً با کمبود نیروهای متخصص مواجه است، میتوان اظهار داشت که وضعیت آن به مراتب بهتر از دیگر کشورهای صنعتی میباشد

بیلان بازار کاری اتریش

جمعیت شاغل اتریش در سال 2012 نزدیک به 3.5 میلیون نفر بود که از این میان 1847000 مرد و 1619000 زن در گروه حقوق بگیران قرار داشتند. 73.3% از کل شاغلین در این بازه زمانی در بخش خدمات، 26% در صنایع و کمتر از یک درصد در امور کشاورزی و جنگلداری فعالیت می کردند.

يكي از دلايل بارز ثبات اقتصادي در اتريش تعداد كثير شاغلين در اين كشور ميباشد. بدين جهت اين كشور نه تنها در ميان كشورهاي اتحاديه اروپا، بلكه در سطح جهاني نيز با كمترين ميزان بيكاري جايگاه خاصي براي خود كسب نموده است. با وجود نرخ پایین بیکاری به میزان 4.3% کشور اتریش به منبع عظیمی از نیروهای متخصص دسترسی دارد.

 یکی از برجسته ترین نقاط قوت اتریش بعنوان یک پایگاه اقتصادی، در اختیار داشتن نیروی کار متخصص و باانگیزه است. وفاداری بالای کارگران و آشنائی ایشان با هدف های شرکت، عوامل مهمی در استانداردهای بالای تولید و کیفیت هستند. کشور اتریش در مقایسه بین المللی در رده چهارم جهانی قرار گرفته و پس از آن کشورهای دانمارک، سوئیس و ایرلند قرار دارند.

Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
منبع و ماخذ:
ABA-Invest in Austria

داون لود اطلاعات مربوطه

لینک های مربوطه

 
سرويس بازار كار اتريش (AMS)
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA