Advantage Austria Показати навігацію

Охорона здоров'я

Австрійська система охорони здоров'я пропонує першокласні медичні послуги і є однією з найкращих у світі. Завдяки значним інвестиціям у розвиток медицини, установи охорони здоров'я Австрії оснащені найсучаснішим обладнанням. Відмінне медичне забезпечення, індивідуальні заходи по зміцненню здоров'я і послідовна профілактика є пріоритетними сферами австрійської системи охорони здоров'я.

В Австрії система охорони здоров'я фінансується переважно за рахунок відрахувань на соціальне страхування та податків і лише незначною мірою - за рахунок приватних коштів: зборів за виписку рецепта, участі страхувальників у відшкодуванні збитків, відрахувань на приватне медичне страхування.

Витрати на державне медичне забезпечення покриваються з внесків у систему медичного страхування та страхування від нещасних випадків. Дане забезпечення включає в себе, наприклад, амбулаторне та стаціонарне лікування, послуги з медичної реабілітації, оплату медикаментів, виплату допомоги на придбання допоміжних засобів, профілактичні обстеження, а також виплату допомог породіллям. Амбулаторне лікування здійснюють лікарі приватної практики та амбулаторні відділення лікарень, стаціонарне лікування проводиться в лікарнях.

Всі наймані працівники підлягають обов'язковому страхуванню. Велика частина індивідуальних підприємців також укладають договір обов'язкового страхування. Діти, дружини, зареєстровані партнери і співмешканці в сім'ях з дітьми отримують страховку безкоштовно спільно з основним страхувальником. При дотриманні певних умов можливо самострахування.

Страхувальники та члени їх сімей отримують простий доступ до медичних послуг в рамках державної системи охорони здоров'я. Ви можете звернутися за медичною допомогою до лікарів приватної практики, які уклали договори з лікарняними касами, а також в громадські лікарні. Певні послуги: збори за виписку рецепта, послуги приватних лікарів та приватних медичних закладів, а також добові збори за перебування в лікарні - оплачуються в приватному порядку. Особи без медичної страховки оплачують всі медичні послуги самостійно.

При захворюванні працівника, що настало не з його вини, роботодавець виплачує йому заробітну плату протягом певного періоду, тривалість якого визначається стажем роботи і особливостями трудових правовідносин. Після закінчення цього терміну працівник отримує допомогу з непрацездатності від лікарняної каси; сума цієї виплати, однак, менше суми зарплати.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA