Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Elukvaliteet

recovering in the grass © photocase.com/nudi

© photocase.com/nudi

Austrial on alates oma rikkast kultuuripärandist kuni looduse ning inimesteni palju pakkuda. Suurepärase turvalisusese, optimaalse ostlemis- ja vabaajavõimaluste ning kõrge elustandardi koostoimimine tõstab Austria EL riikide elukvaliteedi edetabelis esimesele kohale.

Puhkeväärtusega lisaväärtus

Ettevõttele asukoha valimisel on esmatähtsad majanduslikud raamtingimused. Maksimaalseid tulemusi on võimalik saavutada aga vaid siis, kui töötajad tunnevad end ka kõikjal oma keskkonnas hästi. Tegemist on Austria olulise eelisega, kuna elukvaliteedi osas pole talle maailmas võrdset. Austrias vastavad elukvaliteedi kõik komponendid esitatavatele nõuetele: terve loodus ja imeline maastik, loodusressursid, hästi hooldatud kultuurmaastikud, rohelised aasad ja mägikarjamaad, selge veega veekogud, kvaliteetne õhk ja palju muud. Need loodusväärtused koos mitmekülgse kultuurieluga, maksimaalse elukvaliteedi ja turvalisusega ning minimaalsete keskkonnareostusprobleemidega teevad Austriast maa, kus on mõnus elada.

Turvaline elu ja omand

Kõrge elukvaliteet peegeldub madalas kriminaalsuse tasemes, sotsiaalse turvalisuse kõrges tasemes ning atraktiivses ostlemise ja rekreatsiooni infrastruktuuris.

Austria tervishoiusüsteemi loetakse üheks parimaks maailmas. Tippspetsialistid ning -meditsiiniasutused ja tihe riiklike ja privaathaiglate võrgustik tagavad suurepärase meditsiiniabi.

Lingid teema kohta

 
Elukvaliteet
Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA