Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

ELAMINE JA ELAMISKULUD

seating furniture in living space © ADVANTAGE AUSTRIA

© ADVANTAGE AUSTRIA

Austrial on palju pakkuda: alates keskkonna kvaliteedist ja rikkalikust kultuuripärandist kuni inimeste ja looduseni. Kombinatsioonis erakordse turvalisuse, optimaalsete ostu- ja vabaajavõimaluste ning kõrge elustandardi ja mõõdukate elamiskuludega on tulemuseks kõigi poolt hinnatud elukvaliteet.

Hea hinna-kvaliteedi-suhe

Kultuurilise pakkumise osas kuulub Austria maailma kõige enama meelelahutusega riikide hulka, kuid mitte kõige kallimate riikide hulka. Merceri koostatud ülemaailmse "Cost-of-living Survey 2012" järgi on Austria elukallidus üleüldiselt taskukohane. Viin sai uuringus, kus hinnati töötajate kulusid 214. suurlinnas,  48. edetabelikoha. Uuringus võeti arvesse elukoha üüri, avalikku transporti, vaba-aja tegevusi, toitu ja rõivaid.

Tokyo on välisttöötajate jaoks elamiseks kõige kallim linn. Luanda (Angoola), mis oli eelmisel aastal esikohal, on nüüd langenud teiseks, millele järgneb Osaka Jaapanis. Moskva on endiselt kolmandal kohal, mis teeb temast Genfi ja Zürichi (Šveits) ees Euroopa kõige kallima linna.

Samuti nagu büroopindade üüri poolest kuulub Austria ka korterite ja ühepereelamute üüri ning hinna poolest Kesk-Euroopa kõige soodsamate riikide hulka.

Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA