Advantage Austria Показати навігацію

Інфраструктура

Fahrender Zug © ADVANTAGE AUSTRIA

© ADVANTAGE AUSTRIA

Потужна транспортна мережа, надійне забезпечення енергією і сучасна телекомунікаційна мережа: якщо мова заходить про інфраструктуру, то в цьому плані австрійські „мережі” більше, ніж просто конкурентоздатні.

Транспортна інфраструктура

Австрія знаходиться в центрі Європи не лише географічно. Для багатьох міжнародних компаній вона займає важливу позицію як центр дистрибуції та логістики між Сходом і Заходом.

Передумовами для ефективного і малозатратного перевезення вантажів є потужна інфраструктура, хороші транспортні послуги та стратегічно дешеві регіони логістики. Австрія пропонує своїм підприємствам саме такі переваги. У міжнародному порівнянні якість існуючої інфраструктури отримала дуже високу оцінку.

Інфраструктура логістики Австрії характеризується сучасними терміналами із багатоярусними складами, достатньою кількістю підприємств по складуванню і перевалці вантажів, хорошим транспортним сполученням. Інфраструктура комунікацій вищого класу із широким спектром підключень, мережа мобільного зв′язку по всій країні і можливості проведення ділових операцій електронним шляхом – стали сьогодні звичною справою.

Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) як економічний фактор

ІКТ сектор створює близько 7,6% національного доходу Австрії. ІТК як генеруюча технологія проникає також у інші галузі, підвищуючи їх продуктивність. Непрямий вплив на обсяг валового виробництва оцінюється у 31 млрд. євро. Загалом ІКТ сектор забезпечує 226.000 робочих місць в Австрії. (Джерело: Галузеве об'єднання електротехнічної та електронної промисловості Австрії).

Надійний фундамент завдяки інтенсивним дослідженням

Запорукою успіху на світових ринках є інтенсивні дослідження. Товариство сприяння дослідженню класифікує Австрію, як одну з топ-3 европейських локацій для ІКТ-досліджень. Сукупні витрати на дослідждення в ІКТ-секторі вже у 2006 році досягли 1,37 млрд. євро. Чудово зарекомендували себе австрійські ІКТ-компанії  також у европейських рамкових програмах: коефіцієнт оборотності залучених з дослідницьких фондів коштів становить 185%.

Підтримка дослідницької активності підприємств здійснюється також за рахунок державних цільових програм сприяння дослідженням, таких як "ІКТ майбутнього". Багато ІКТ-досліджень проводиться за програмою СОМЕТ з бюджетом 1,5 млрд. євро в центрах передових технологій (Competence Centers for Excellent Technologies), що об'єднують у спільних дослідницьких програмах підприємства та наукові заклади. Багато таких центрів мають розвинену ІКТ-складову. 

Передові позиції на світовому ринку завдяки австрійському ноу-хау

Більшість виробників та користувачів австрійського ІКТ сектору досягли завдяки своїм продуктам найвищих позицій на світовому ринку. Обсяг спектру сягає від виробників напівпровідникової продукції до розробників мобільних додатків, від спеціалістів з автоматизації до  розробників систем контролю доступу. Потенціал австрійського ІКТ-сектору відображається у значному поширенні інформаційних та комунікативних технологій серед підприємств: 98% мають доступ до інтернету, більш як 93% - до високошвидкісного інтернету (Джерело: статистика Австрія).

Австрія − лідер в Європі з питань електронного уряду

У сфері електронного урядування Австрія займає в Європі провідну позицію. Відповідно до чинної програми розвитку е-урядування (англійською) [pdf, 70.8kb] 2015 р. Австрія належить до країн Європи із найкращим налаштуванням і перебуває значно вище середнього показника у ЄС за критеріями доступності онлайн та зручності онлайн-користування. При незначних інвестиційних витратах Австрія змогла досягнути високого рівня розвитку. Дослідження, ініційоване Європейською комісією, підтверджує розвиток електронного урядування в 30 країнах Європи (28 країн-членів ЄС, а також Норвегія та Ісландія).

Logo ABA-Invest in Austria © Austrian Business Agency
джерело::
ABA - Invest in Austria
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA