Advantage Austria Показати навігацію

Митні правила

Aufgeschlagenes Buch © photocase.com/mentaldisorder

© photocase.com/mentaldisorder

Яку кількість тютюнових та алкогольних виробів Ви маєте право взяти з собою? Тут Ви знайдете огляд усіх правил та норм.

В'їзд до Австрії з країни, що є членом Європейського Союзу

(Бельгія, Болгарія, Данія, Німеччина, Естонія, Фінляндія, Франція, Греція, Великобританія, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Швеція, Словаччина, Словенія, Іспанія, Чеська Республіка, Угорщина, Кіпр та Хорватія)

Як правило, митний контроль більше не здійснюється, проте можливе проведення вибіркового контролю.
Під час прямого авіарейсу (без посадки в третій країні) з однієї з країн, що є членом ЄС, до іншої, можна скористатися виходом для громадян ЄС. Якщо подорож почалася в країні, що не входить до ЄС, і до в’їзду на територію Австрії була одна проміжна посадка / транзитне перебування в іншій країні ЄС, у такому випадку діють положення для подорожуючих із країн, що не входять до ЄС.

Нормативна кількість товарів для власного користування, ввезення яких до Австрії з інших країн-членів ЄС дозволено без сплати митних зборів:

800 штукцигарки
400 штуксигарилли (максимум 3 грами поштучної ваги)
200 штуксигари
1 кілограмтютюн
10 літрівспиртні напої
20 літрівІнші алкогольні напої, крім пива, ігристе вино чи вино із вмістом алкоголю до 22%.
90 літріввино (в тому числі макс. 60 літрів шипучого вина)
110 літрівпиво
Увага: Для сигарет, які ввозяться в багажі до Австрії з Угорщини, Хорватії, Латвії, Литви, Румунії та Болгарії, з 1 березня 2014 року запроваджено неоподатковувану кількість 300 штук. Якщо кількість сигарет перевищує вільний від оподаткування мінімум, необхідно на митному контролі без нагадування (усно) заявити про це і сплатити необхідну суму податку на тютюнові вироби.

В’їзд на територію Австрії із країн, що не входять до ЄС

При проходженні через митницю необхідно задекларувати і подати для митного контролю декларацію на вказані нижче товари:

  • товари, які не призначені для особистого користування,
  • товари, що були придбані за межами ЄС і кількість яких перевищує неоподатковуваний мінімум перевезення для тютюнових виробів, алкогольних напоїв, неігристих вин, пива і медикаментів, а також встановлений мінімум для інших товарів
  • товари, заборонені для ввезення чи підлягають певним обмеженням

Без мита можуть ввозитись у дорожньому багажі для особистого користування або в якості подарунка наступні товари (на одну особу віком від 17 років):
Тютюнові вироби 
200цигарок, або ж
100сигарилл (максимум 3 грами поштучної ваги), або ж
50сигар, або ж
250 грамтютюну, або ж відповідну комбінацію названих товарів
Алкогольні напої 
1 літрАлкоголь і алкогольні напої, що містять більше 22% алкоголю, або не денатурований етиловий спирт із вмістом алкоголю від 80%
2 літраАлкоголь і алкогольні напої із містом алкоголю максимально до 22% або пропорційний асортимент товарів і додатково
4 літриНеігристі вина і додатково
16 літрівпиво
ЛікиЛікарські препарати в кількості, що відповідає Вашим потребам під час поїздки
Інші товариІнші товари, крім згаданих вище, на загальну суму 430 євро для авіапасажирів або 300 євро для подорожуючих всіма іншими видами транспорту . Для подорожуючих віком до 15 років ці дві неоподатковувані суми зменшуються в загальному до 150 €. 

Також і для цих, вільних від оподаткування товарів існують заборони і обмеження на ввезення.

Екіпіровка для подорожі

Речі, призначені для особистого користування під час здійснення подорожі, дозволено вільно і без сплати мита ввозити до Австрії, якщо не існує інших заборон на ввезення (щодо наявності нових товарів, напр., фотообладнання, то тут слід пред'явити чеки, що підтверджують покупку товару).

Більш детальна інформація про спорядження для подорожі (англійською)

Контроль руху готівкових коштів

З 15 червня 2007 діє положення щодо контролю за рухом готівкових коштів на територію і з території Європейського Союзу. Відповідно до цього положення туристи, які в'їжджають на територію ЄС, чи залишають її, повинні заявити під час здійснення митного контролю про наявність суми, що перевищує вказані нижче норми:

  • готівкові кошти в розмірі 10.000 євро чи більше
  • еквівалентна сума в іншій валюті
  • чи інші легко конвертовані цінності (як, напр., чеки, видані на третіх осіб).

Метою таких ініціатив Європейського Союзу є перешкоджання нелегальних грошовим потокам та запобігання здійненню протиправних дій, таких як відмивання грошей чи фінансова підтримка тероризму.

Про положення стосовно контролю готівки інформує брошура ,написана багатьма мовами.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA