Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Tipy pro cestující letadlem

letadlo © photocase.com/roodini

© photocase.com/roodini

Letiště Vídeň-Schwechat, Graz (Štýrský Hradec), Innsbruck, Klagenfurt, Linec a Salcburk mají mezinárodní letecké spoje a mezi těmito letišti létají denně vnitrostátní linky. Informujte se o Vašem leteckém spojení.

Austrian Airlines je největší leteckou společností v Rakousku, která provozuje celosvětovou síť linek do 130 destinací s nejhustším pokrytím ve střední a východní Evropě. Austrian Airlines patří do koncernu Lufthansa a je také členem Star Alliance.

Service letecká spojení

Informujte se o Vašem leteckém spojení .

Přílet ze zahraníčí / mezinárodní letiště

Mezinárodní spojení mají tato letiště

Mezi těmito letišti je také denně vnitrostátní letecké spojení.

Důležité upozornění: Od 31. leden 2014 platí pozměněné Eu-bezpečností předpisy pro příruční zavazadla pro všechny odlety a návazné lety z letišť EU a z Islandu, Norska a Švýcarska.

Centrální informace o leteckém spojení: +43 1 7007 22233

Vienna Airport-Shuttle-Service

City Airport Train CAT spojuje letiště Vídeň s centrem města (nádraží Vídeň-Střed, Bahnhof Wien Mitte). Doba jízdy činí 16 minut: Jízdní řády .

Na terminálu City Air Terminal na nádraží Vídeň-Střed jsou k dispozici 4 přepážky pro check-in. Navíc jsou připraveny 4 automaty pro odbavení zavazadel a 1 automat pro příruční zavazadla. Svá zavazadla můžete odbavit do 75 minut před dobou odletu nebo už večer před Vaším letem a hned také obdržíte palubní lístek. Upozornění: Lety do USA nelze odbavit na nádraží Vídeň-Střed z důvodu zvýšených bezpečnostních opatření.

Autobusy jezdí mezi letištěm a západním nádražím (Westbahnhof), Schwedenplatz a náměstím Kagran. Jízdní řády a tarify Vienna Airport Lines najdete na domovské stránce letiště Vídeň , a rovněž informace o spojích rychlodráhy (S-Bahn), taxíků, nájemních aut a služeb shuttle.

Odkaz na téma

 
Austrian Airlines
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA