Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

Soovitused lennukiga reisijale

Lennuk altpoolt vaadates © photocase.com/roodini

© photocase.com/roodini

Viin-Schwechati, Grazi, Innsbrucki, Klagenfurti, Linzi ja Salzburgi lennujaamad on rahvusvahelised ning nende lennujaamade vahel toimuvad iga päev siselennud. Tutvuge lennuühendust puudutava infoga.

Austrian Airlines on Austria suurim lennufirma, mis opereerib umbes 130 sihtkohaga ülemaailmset lendude võrgustikku. Kesk- ja Ida-Euroopas on võrgustik eriti tihe. Austrian Airlines on osa Lufthansa kontsernist ning samuti Star Alliance´i liige.

Lennuühendused

Infot leiate Teie lennuühendus alt.

Rahvusvahelised lennujaamad

Ühendus välismaaga on järgmistel lennujaamadel

Nende lennujaamade vahel toimuvad iga päev ka siselennud.

Tähtis märkus: Alates 31. jaanuar 2014. a kehtivad kõikidel äralendudel ja edasilendudel EL-i ning Islandi, Norra ja Šveitsi lennujaamadest muudetud EL-i käsipagasi turvanõuded .

Tsentraalne lennuinfo: T.: +43 1 7007 22233

Viini lennujaama transporditeenus

City Airport Train CAT ühendab 16 minutit kestva sõiduga Viini lennujaama ja kesklinna (raudteejaam Wien Mitte): Sõiduplaanid

Raudteejaamas Wien-Mitte on City Air Terminal´is 4 check-in kassat. Lisaks saab kasutada 4 pagasi check-in automaati ja 1 käsipagasi-automaati. Pagasi saab ära anda kuni 75 minutit enne lennuki väljumist või juba ärasõidule eelneval õhtul ning seal saate kohe ka endale pardakaardi. Tähelepanu: USA-lendude check-in pole kõrgendatud turvanõuete tõttu raudteejaamas Wien-Mitte võimalik.

Bussid sõidavad lennujaama ning raudteejaamade Westbahnhof, Schwedenplatz (Rootsi väljaku) ning Kagran vahel. Vienna Airport Lines ´i sõiduplaanid ja tariifid leiate Viini lennujaama koduleheküljelt , samuti leiate sealt infot S-Bahn´i (elektrirongi), takso, rendiauto ja transfeerteenuse kohta.

Lingid teema kohta

 
Austrian Airlines
Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA