Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

Tipy pre cestujúcich lietadlom  

Flugzeug von unten © photocase.com/roodini

© photocase.com/roodini

Letiská Wien-Schwechat, Graz, Innsbruck, Klagenfurt, Linz a Salzburg majú medzinárodné spojenia a medzi týmito letiskami je každodenné vnútroštátne spojenie. Informujte sa o Vašom leteckom spojení.

Austrian Airlines je najväčšou rakúskou leteckou spoločnosťou a celosvetovo prevádzkuje sieť letov do celkovo 130 destinácií. V strednej a východnej Európe je sieť letov obzvlášť hustá. Austrian Airlines je súčasťou koncernu Lufthansa, ako aj členom Star Alliance.

Služby leteckého spojenia

Informujte sa o Vašich
leteckých spojeniach .

Docestovanie zo zahraničia/ Medzinárodné letiská

Medzinárodné spojenia majú letiská:

Medzi týmito letiskami sú aj každodenné vnútroštátne spojenia.

Dôležité upozornenie: Od 31. január 2014 platia zmenené bezpečnostné nariadenia EU pre príručnú batožinu pre všetky odlety a pokračovanie v lete na letiskách EU, ako aj na Islande, Nórsku, ako vo Švajčiarsku.

Zentrálna informačná služba o letoch: +43 1 7007 22233

Vienna Airport-Shuttle-Service

City Airport Train CAT spája za 16 minút jazdnej doby Letisko Viedeň s centrom mesta (Stanica Viedeň Stred):
Cestovné poriadky

Na City Air Terminal Stanica Viedeň Stred (Bahnhof Wien-Mitte) sú k dispozícii 4 Check-In priehradky. Dodatočne sú pripravené 4 automaty pre Check-In batožiny a 1 automat pre príručnú batožinu. Svoju batožinu si môžete prihlásiť do 75 minút pred odletom, alebo už v predvečer Vášho letu a hneď Vám bude vydaný aj palubný lístok. Upozornenie: Z dôvodu zvýšených bezpečnostných opatrení nemožno uskutočniť prihlásenie sa k letu do USA vo Viedni – Stred.

Autobusy premávajú medzi letiskom a Západnou stanicou, Schwedenplatzom ako aj Kagran. Cestovné poriadky a tarify Vienna Airport Lines nájdete na domovskej stránke Letiska Viedeň , ako aj informácie o spojeniach mestskej rýchlodráhy, taxíkoch, nájomných autách a kyvadlovej doprave.

Linky k téme

 
Austrian Airlines
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA