Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

UÇAK YOLCULARI İÇİN İPUÇLARI

Aşağıdan uçak görünümü © photocase.com/roodini

© photocase.com/roodini

Viyana-Schwechat, Graz, Innsbruck, Klagenfurt, Linz ve Salzburg havalimanları uluslararası bağlantılara sahiptirler ve bu havalimanları arasında her gün yurt içi uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Uçuş bağlantıları hakkında bilgi edinin.

Austrian Airlines Avusturya’nın en büyük hava yolları işletmesidir ve dünya çapında yaklaşık 130 noktadan oluşan bir ulaşım ağını işletmekte. Merkez ve Doğu Avrupa’da bu ağ daha da yoğundur. Austrian Airlines Lufthansa Grubu’nun ve Star Alliance’n birer üyesidir.

UÇUŞ BAĞLANTILARI HİZMETİ

Siz de Uçuş Bağlantınız hakkında bilgi edinin.

Ülke Dışından Geliş/Uluslararası Havalimanları

Aşağıdaki havalimanlarının uluslararası bağlantıları mevcut:


Bu havalimanları arasında her gün yurt içi uçuşlar da yapılmaktadır.

Önemli not: 31 Ocak 2014'ten bu yana AB havalimanlarından yapılacak tüm kalkışlar ve aktarmalar, ayrıca İzlanda, Norveç ve İsviçre uçuşlarında El Bagajları için Değiştirilmiş AB Güvenlik Önlemleri yürürlüğe girmiştir.

Merkezi Uçuş Danışma: +43 1 7007 22233

Viyana Havalimanı Shuttle Hizmeti

"City Airport Train CAT" sadece 16 dakikalık bir yolculuk süresiyle Viyana havalimanını şehir merkezine bağlamaktadır (Wien Mitte Tren İstasyonu): Hareket Planları

Wien-Mitte Tren İstasyonu'nun "City Air Terminal"inde 4 "Check-In" noktası hizmette bulunmaktadır. Buna ilave olarak bagaj "Check-In" için 4 otomat ve el bagajı için 1 otomat bulunmaktadır. Bagajınızı uçuş saatinizden 75 dakika öncesine kadar kontrolden geçirebilir ve uçuşunuzdan bir gün önce uçuş kartınızı alabilirsiniz. Dikkat: ABD uçuşları için yükseltilmiş güvenlik önlemleri sebebiyle Wien-Mitte'de "Check-In" yapılamaz.

Havalimanı ile Batı Tren İstasyonu, Schwedenplatz ve Kagran arasında düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır. Vienna Airport Lines 'ın hareket planlarını ve tarifelerini ve ayrıca tramvay, taksi, kiralık araba ve "Shuttle" hizmetlerine dair bağlantı bilgilerini Viyana Havalimanı'nın Web-Sitesinden öğrenebilirsiniz.

Konuya ilişkin bağlantılar

 
Avusturya Havayolları
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA