Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

3. International B2B Software Days - The Future of Digital Business: 27. - 28. dubna 2015, Vídeň, Rakousko

2015.02.04

V rámci mezinárodních B2B Software Days se distributorům SW vybavení nabízí jedinečná možnost k rozšíření obchodní sítě a získání nových obchodních partnerů.

3. International B2B Software Days se věnují tématu „The Future of Digital Business“ zaměřují se na společnosti a výzkumné instituce z celého světa. Cílem akce je výměna informací, odborných znalostí a především navázání přímých obchodních kontaktů

27. dubna 2015 v dopoledních hodinách jsou na programu přednášky mezinárodních expertů věnované aktuálním IT trendům, odpoledne pak budou probíhat bilaterální setkání zástupců malých a středních firem, průmyslu a výzkumných institutů z celé Evropy.

28. dubna 2015 budou mít účastníci možnost se v rámci akce Celtic-Plus informovat o výsledcích projektu věnovanému telekomunikacím a a prezentovat vlastní projektové plány pro příští ročník.

Zájemci se mohou již teď registrovat online a prezentovat mezinárodnímu publiku své představy o spolupráci. Všechny profily budou před akcí zveřejněny a intenzivně propagovány.

Účast na akci je bezplatná!

3. International B2B Software Days jsou společnou akcí ADVANTAGE AUSTRIA, FFG, Wirtschaftsagentur Wien a Celtic Plus Core Group.  

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA