Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

3. INTERNATIONAL B2B SOFTWARE DAYS - THE FUTURE OF DIGITAL BUSINESS: 27. - 28. APRILL 2015, VIIN (Austria)

2015.02.02

International B2B Software Days pakub kõigil tarkvaratehnoloogia müüjatel ainulaadset võimalust laiendada oma võrgustikku ja leida uusi äripartnereid.

 3. Rahvusvahelise B2B Tarkvara Päevad (3rd International B2B Software Days) keskendub teemale „The Future of Digital Business“ (digitaalse äri tulevik) ja on suunatud nii ettevõtetele kui teadus- ja arendusasutustele üle kogu maailma. See päev pakub hea võimaluse teadmisi vahetada, ekspertidega kohtuda ja uusi ärikontakte luua..

27. aprilli hommikul peavad rahvusvahelised eksperdid loenguid aktuaalsetest IT suundadest. Pärastlõunane programm koosneb seevastu B2B kohtumistest IT firmade, tööstuste ja teadusasutuste vahel.

Järgmisel päeval, 28. aprillil, on ürituse Celtic-Plus Event raames võimalus tutvuda telekommunikatsioonialaste projektide tulemustega ning esitada oma projekte järgmiseks Celtic-Plus Event´iks. 

Huvilised saavad end kohe internetis registreerida ning oma koostöösoove rahvusvahelisele publikule tutvustada.  Mõned koostööprofiilid avalikustatakse ning reklaamitakse intensiivselt juba enne ürituse algust.

Osavõtt on tasuta, kuid eelnev registreerimine on kohustuslik.

Ürituse korraldavad ADVANTAGE AUSTRIA, FFG, Vienna Business Agency ja Celtic Plus Core Group.

Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA