Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

3. International B2B Software Days - The Future of Digital Business: 27. - 28. apríl 2015, Viedeň, Rakúsko

2015.02.02

Medzinárodné B2B Software Days ponúkajú dodávateľom softvérov jedinečnú príležitosť rozšíriť svoje kontakty a nájsť nových obchodných partnerov.

Témou 3rd International B2B Software Days bude "Future of digital business" a podujatie sa bude orientovať na firmy a inštitúcie z oblasti výskumu a vývoja z celého sveta. Toto podujatie uľahčuje výmenu know-how, umožňuje prístup k rozsiahlym odborným znalostiam a pomáha pri nadväzovaní obchodných kontaktov.

27. apríla 2015 doobeda budú medzinárodní odborníci prednášať o aktuálnych trendoch v oblasti IT. Poobede sa budú konať bilaterálne rokovania medzi zástupcami malých a stredných podnikov, firiem z oblasti priemyslu a výskumných ústavov z Európy.

28. apríla 2015 bude možnosť zúčastniť sa podujatia organizovaného organizáciou Celtic-Plus a informovať sa o výsledkoch súťaže na tému telekomunikácie, a takisto aj možnosť prezentovať svoje návrhy projektov do najbližšej súťaže.
Záujemcovia sa môžu okamžite registrovať on-line a prezentovať svoje preferencie na spoluprácu medzinárodnému publiku. Všetky kooperačné profily budú zverejnené a propagované už pred začatím akcie.

Za účasť na podujatí sa neplatí, registrácia je však povinná!

3. International B2B Software Days sú spoločným podujatím ADVANTAGE AUSTRIA, Rakúskej Spoločnosti pre Podporu Výskumu, Hospodárskou Agentúrou vo Viedni a spoločnosťou Celtic Plus Core Group.

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA