Advantage Austria Показати навігацію

3rd International B2B Software Days - The Future of Digital Business: 27. - 28.4.2015, Відень, Австрія

2015.02.02

Розробникам програмного забезпечення з усього світу в рамках Міжнародних B2B Software Days пропонується унікальна можливість розширити свою мережу контактів і знайти нових ділових партнерів.

3rd International B2B Software Days присвячені темі "Майбутнє цифрового бізнесу" і орієнтуються на компанії та науково-дослідні інститути та організації з усього світу. Захід, на який запрошені висококласні фахівці, має на меті полегшити обмін знаннями, надати доступ до широкої технологічної та наукової бази та допомогти у встановленні ділових контактів.

27 квітня 2015 р. у першій половині дня міжнародні експерти доповідатимуть про актуальні тенденції в ІТ-галузі, після обіду програмою заплановані двосторонні зустрічі між представниками малого та середнього бізнесу, промисловості та науково-дослідних інститутів з Європи.

28 квітня 2015р. в рамках Celtic-Plus Event будуть представлені найкращі результати проектів в галузі телекомунікації і буде надана можливість представити свої проектні ідеї для наступного конкурсу Celtic-Plus.

Бажаючі можуть відразу  зареєструватися на сайті і представити свої побажання по співпраці міжнародній аудиторії. Усі профілі по співпраці будуть опубліковані ще до початку заходу і ретельно опрацьовані.

Участь у заході є безкоштовною за умови обов'язкової реєстрації!

3rd International B2B Software Days  є спільним заходом Advantage Austria, Австрійського товариства сприяння дослідженням FFG, Віденської економічної агенції та групи Celtic Plus Core Group.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA