Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

iF Design Gold Award pro ADVANTAGE AUSTRIA a architektonickou kancelář Vasku & Klug

2015.03.04

Mezinárodně uznávané ocenění rakouského konceptu prezentace země CONFESSION OF DESIGN v Miláně.

27. února bylo ADVANTAGE AUSTRIA uděleno mezinárodně uznávané ocenění iF Design Award v kategorii Gold. Vyznamenán byl koncept rakouské designové výstavy CONFESSION OF DESIGN v rámci světově nejvýznamnějšího veletrhu nábytku Salone Internazionale 2014 v Miláně. Iniciátorem a organizátorem výstavy byla ADVANTAGE AUSTRIA Kreativwirtschaft, samotné tvorby se ujalo duo vídeňských architektů Michael Vasku a Andreas Klug .

Díky vysoké úrovni designu zařazených exponátů patří IF Desigh Award k celosvětově nejdůležitějším oceněním v oboru. Mezi 5.000 příspěvky, které pocházely z více než 50 zemí, porota vyznamenala ty nejlepší. Rakouská výstava se stala pevnou součástí milánského týdne designu, Salone del Mobile navštěvuje více než 312.000 zájemců z celého světa. 
 
I letos, ve dnech 14. - 19. dubna bude ADVANTAGE AUSTRIA v Miláně zastoupeno: motem AUSTRIAN DESIGN PIONEERS je koncept výstavy dvojice Vasku & Klug věnován průkopníkům rakouského designu. Celkem 70 rakouských společností nabídne přehled současných novinek a proudů na kreativní scéně, které tvoří základ pro průkopníky budoucí.

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA