Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

ADVANTAGE AUSTRIA JA ARHITEKTIBÜROO VASKU & KLUG PÄLVISID AUHINNA IF DESIGN GOLD AWARD

2015.03.02

Rahvusvaheliselt tuntud auhind pälviti Austria paviljoni esitluse "CONFESSION OF DESIGN" eest Milano mööblimessil.

27. veebruaril pälvis Advantage Austria iF Design Award peavõidu. Auhind saadi Austria paviljoni disainikonseptsiooni CONFESSION OF DESIGN eest mööblimessil Salone Internationale 2014 Itaalias Milaanos. Paviljoni idee ja korraldus tuli ADVANTAGE AUSTRIA loomemajanduse osakonnalt ning selle kujundasid Viini Viini arhitektid Michael Vasku ja Andreas Klug .

IF Design Award on üks maailma tuntumaid ja kõrgelt hinnatud disainiauhindu. 5000 töö seast enam kui 50nest riigist valis žürii välja parimad saavutused. See auhind näitab, et Austriat saab positsioneerida ka rahvusvaheliselt areenil kui disaini riiki. Milano disaininädalat külastas umbes 312.000 disainihuvilist üle kogu maailma.

Ka sel aastal on ADVANTAGE AUSTRIA esindatud 14.-19. aprill 2015 toimuval messil Milanos. Sel korral on motoks "AUSTRIAN DESIGN PIONEERS" ning näituse kontsepti on kujundanud taas arhitektide duo Vasku ja Klug. Paviljonis annavad 70 austria firmat ülevaate kaasaegse disaini uuendustest ja suundadest loomemajanduses.

Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA