Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Prestiżowa nagroda iF Design Award dla ADVANTAGE AUSTRIA i biura architektonicznego Vasku & Klug

2015.03.02

Wyróżnienie za koncepcję prezentacji Austrii CONFESSION OF DESIGN w Mediolanie.

27 lutego ADVANTAGE AUSTRIA, agencja handlu zagranicznego będąca częścią Austriackiej Izby Gospodarczej i reprezentująca gospodarkę austriacką za granicą, otrzymała najwyższą, złotą nagrodę iF Design Award . Została ona przyznana za prezentację austriackiego wzornictwa podczas wystawy CONFESSION OF DESIGN zorganizowanej na targach meblowych Salone Internazionale 2014 w Mediolanie. Prezentacja została przygotowana przez komórkę ADVANTAGE AUSTRIA odpowiedzialną za gospodarkę kreatywną i biuro architektoniczne Wiener Architektenduo Michael Vasku und Andreas Klug .

Nagroda iF Design Award zaliczana jest, ze względu na wysoki poziom zgłaszanych wniosków, do najważniejszych w świecie designu. Jury wybrało najlepsze projekty spośród 5 tys. zgłoszeń nadesłanych z 50 państw. To wyróżnienie pokazuje, że Austria osiągnęła wysoką pozycję w świecie designu.

Od 14 do 19 kwietnia agencja ADVANTAGE AUSTRIA obecna będzie ponownie w Mediolanie. Hasłem tegorocznej wystawy przygotowanej przez biuro archtektoniczne Vasku & Klug jest AUSTRIAN DESIGN PIONEERS, duch pionierski we wzornictwie austriackim. 70 firm zaprezentuje nowości i trendy w obszarze wzornictwa, które stanowić mogą podstawę do pionierskich osiągnięć w przyszłości.  

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA