Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

iF Design Gold Award pre ADVANTAGE AUSTRIA a architektonickú kanceláriu Vasku & Klug

2015.03.05

Medzinárodne uznávané ocenenie prezentačného konceptu pre rakúsku prezentáciu krajiny CONFESSION OF DESIGN v Miláne.

27. februára bola ADVANTAGE AUSTRIA udelená medzinárodne uznávaná cena iF Design Award v kategórii zlato. Vyznamenaný bol prezentačný koncept rakúskej dizajnérskej výstavy CONFESSION OF DESIGN v rámci svetovo najznámejšieho veľtrhu nábytku, Salone Internazionale 2014 v Miláne. Nasledovalo stvárnenie výstavy dvojicou viedenských architektov Michael Vasku a Andreas Klug , ktoré iniciovalo a organizovalo oddelenie Kreatívneho hospodárstva ADVANTAGE AUSTRIA.

iF Design Award sa vďaka vysokej úrovni dizajnu zaradených príspevkov radí medzi najdôležitejšie ceny sveta. Spomedzi takmer 5 000 príspevkov, ktoré pochádzali z viac než 50 krajín, ocenila porota najlepšie dizajnérske výkony. Rakúska dizajnerská výstava sa zaradila k fixným konštantám milánskeho týždňa dizajnu. Salone del Mobile navštevuje viac než 312 000 záujemcov o dizajn z celého sveta.

Aj tento rok je ADVANTAGE AUSTRIA od 14. do 19. apríla zastúpené v Miláne: pod mottom AUSTRIAN DESIGN PIONEERS je koncept výstavy dvojice architektov Vasku & Klug venovaný priekopníckemu duchu v rakúskom dizajne. Celkovo 70 podnikov z Rakúska predstaví súčasný prehľad o novinkách a prúdoch na kreatívnej scéne v oblasti dizajnu, ktoré tvoria základ priekopníckych výkonov zajtrajška.

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA