Advantage Austria Показати навігацію

iF Design Gold Award для ADVANTAGE AUSTRIA та архітектурного бюро Vasku & Klug

2015.03.02

Всесвітньо відома нагорода за представлену концепцію австрійської національної презентації CONFESSION OF DESIGN в Мілані.

27 лютого ADVANTAGE AUSTRIA було присуджено всесвітньо відому нагороду в галузі дизайну iF Design Award в категорії золото. Відзнаку отримала представлена концепція австрійської виставки дизайну CONFESSION OF DESIGN в рамках однієї з найважливіших у світі меблевої виставки в Мілані - des Salone Internazionale 2014. За ініціативи та організаційної підтримки креативної індустрії ADVANTAGE AUSTRIA оформлення виставки відбулось за участю віденського дуету архітекторів Міхаеля Васку та Андреаса Клуга .

iF Award Design вважається у світі однією з найважливіших нагород у галузі дизайну завдяки високому рівню дизайну представлених робіт. Серед 5000 учасників з більш ніж 50 країн журі преміювало кращі дизайнерські досягнення. Нагорода доводить, що Австрії вдалось позиціонувати себе на міжнародному рівні також як країну дизайну. Виставка австрійського дизайну зарекомендувала себе як невід’ємна складова Міланського тижня дизайну. Понад 312 000 цінителів дизайну з усього світу відвідали Salone DEL MOBILE.

Цього року з 14 по 19 квітня ADVANTAGE AUSTRIA буде знову представлена в Мілані: під гаслом ПІОНЕРИ АВСТРІЙСЬКОГО ДИЗАЙНУ виставкова концепція дуету архітекторів Vasku & Klug присвячена новаторського духу в австрійському дизайні. Всього 70 підприємців з Австрії дають сучасне уявлення про інновації та тенденції творчої сцени в галузі дизайну, які формують основу для новаторських досягнень завтрашнього дня.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA