Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Rakouský design na veletrhu nábytku v Miláně

2015.03.16

AUSTRIAN DESIGN PIONEERS – pod tímto titulem se bude v rámci milánského "Salone Internazionale del Mobile" ve dnech 14. - 19. dubna 2015 prezentovat kolem 70 rakouských nábytkových a produktových designerů.

Salone Internazionale del Mobile patří se svými ca. 400 000 návštěvníky k nejdůležitějším mezinárodním veletrhůlm nábytku. Rakousko je na něm jit od roku 2010 zastoupeno designovou výstavou, která v každém ročníku přitáhla až 20 000 návštěvníků.

Se 70 vystavovateli je rakouský přínos letošnímu Salone del Mobile tak rozsáhlý, jako nikdy dříve. Uprostřed milánské designové čtvrti Brera, v renomované lokalitě La Pelota bude po šest dní prezentován rakouský design pod titulem AUSTRIAN DESIGN PIONEERS .

Tvorby výstavy se ujme rakouská dvojice architektůVasku & Klug . Od nich také pochází koncept loňské výstavy „Confession of Design“, která byla nedávno oceněna renomovanou iF Design Gold Award.

AUSTRIAN DESIGN PIONEERS má prezentovat přehled současných novinek a proudů rakouské kreativní (designové) scény - jako základ pro rakouské designery zítřka.

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA