Advantage Austria Показати навігацію

Пісенний конкурс Євробачення екологічне свято

2015.03.19

Вперше за 60-річну історію Пісенний конкурс Євробачення буде організовано як екологічне свято «Green Event»

Відень приймає   Пісенний конкурс Євробачення (ESC) у травні 2015. Вперше в історії пісенного конкурсу свято буде організовано у відповідності до екологічних стандартів.

Наразі головною метою є абсолютна мінімізація продукування C02 за рахунок збереження ресурсів під час проведення пісенного конкурсу. Для проведення заходу повністю буде забезпечено живлення екологічно чистою енергією від загальної мережі, а квитки на Євробачення будуть дійсні для безкоштовного проїзду громадським транспортом у Відні. Громадське харчування фокусуватиметься на місцевих та органічних продуктах з Австрії. Ще одним важливим фактором буде скорочення відходів - усі напої подаватимуться у посуді багаторазового використання, і протягом усього заходу безкоштовно здійснюватиметься забезпечення питною водою. Більше того, для неповносправних на Євробаченні надаватиметься доступ на усіх рівнях відповідно до гасла «Будуймо мости!».

Проведення Пісенного конкурсу Євробачення у вигляді екологічного свята - це чіткий сигнал. Звіт про застосування принципів сталого розвитку буде здійснено після пісенного конкурсу, що дозволить запровадити нові стандарти для майбутнього Євробачення і великих заходів.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA