Advantage Austria Показати навігацію

4-й Дунайський Фінансовий Діалог
23 – 24 квітня 2015 р. у Загребі, Хорватія

2015.03.25

В рамках 4-го Дунайського Фінансового Діалогу розробники проектів зустрінуться з фінансовими установами для реалізації своїх ідей в Дунайському регіоні. Захід проходитиме з 23 по 24 квітня 2015р. у Загребі.

4-й Дунайський Фінансовий Діалог пропонує приватним та державним інвесторам проектів можливість знайти відповідні можливості фінансування в Дунайському регіоні. Основна увага зосереджена на перспективних проектах: будуть обрані найбільш неординарні та важливі проекти для Дунайського регіону, яку будуть представлені на виставці проектів 23 квітня.

Розробники проектів, фінансисти, представники установ, що пропонують сприяння, та високопоставлені державні діячі матимуть можливість більше дізнатися про проекти. Інвесторам проектів пропонуються варіанти індивідуального підбору згідно побажань, двосторонні переговори у форматі віч-на-віч та інші формальні і неформальні заходи, спрямовані на встановлення контактів.
 
Для отримання більш детальної інформації про подію, в тому числі для онлайн-реєстрації, відвідайте веб-сторінку заходу (англійською мовою) .

Дунайський фінансовий діалог (DFD) є ініціативою Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону - EU Strategy for the Danube Region (EUSDR).

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA