Advantage Austria Показати навігацію

Рекордна кількість компаній, що обрали Австрію для розташування свого бізнесу

2015.04.10

276 міжнародних компаній зареєстрували торік свій бізнес в Австрії, більшість з ниху столиці Відні.

Агенція з питань заснування фірм ABA-Invest in Austria

у 2014 році посприяла заснуванню в Австрії загалом 276 міжнароднихкомпаній. Це на 21% більшепорівняно з 2013 р, і являє собою найкращийдосі результат у 33-річнійісторії підприємства. Загальний обсягінвестицій зріс майже на 7% до 371 млн. євро,в той час як кількістьстворених робочих місць зросла до 2 645 (+79%).

Найбільш важливою країною- інвестором із 88зареєстрованими фірмами є Німеччина(+ 4%). Дужепозитивними є тенденції заснування бізнесуз Італії, з найкращими результатамиза весь період: загалом 43 італійських компанії зареєстрували свої філіїу 2014 р. в Австрії (+ 23%). Слід відзначити такожзростаючий інтерес з країн ЦСЄ та ПСЄ:  74 компаніїз цієї групи складають 27% усіх зареєстрованих ABA бізнесів. Лідерамив цій групі країн стали Угорщина (24 нових підприємства) і Росія (13 новихкомпаній). За ними слідують Словенія (десять нових підприємств) і Україна (вісім нових компаній).

Австрія цінується також як свого роду поворотне коло в напрямку Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, зі своїми кваліфікованими кадрами і високою стабільністю та правовою захищеністю, на додаток до надійності енергозабезпечення і, в міжнародному порівнянні,високої якості життя.

Перспективи на 2015 рік єбагатообіцяючими: ABA в даний час супроводжує 737 міжнародних компанії з конкретнимзацікавленням у місці розташування свого бізнесу в Австрії, що на 6% більше порівняно з попереднім роком.

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA