Advantage Austria نمایش فهرست

نمایشگاه EXPO میلان: پاویون اتریش بعنوان نیروگاه تولید هوا

2015.04.23

نفس عمیقی بکشید و محیط باطراوت یک جنگل را تجربه کنید! این دعوت توسط „breathe.austria“ بعمل آمده است - و حقیقتا بازدیدکنندگان پاویون اتریش، تمامی یک جنگل را برای نفس کشیدن در اختیار دارند.

از اول ماه مه تا 31 اکتبر 2015، نمایشگاهی جهانی با موضوع  "تغذیه سیاره. انرژی برای زندگی" برگزار خواهد شد. بیش از 140 کشور و سازمان در نمایشگاه اکسپو میلان، نسخه هایی از آینده سیاره زمین را به نمایش خواهند گذاشت.

 Expo Milano 2015

یکی از مهم ترین طرح های ارائه شده در نمایشگاه میلان

 breathe.austria

است، یک مفهوم آب و هوائی فعال که زیبائی ها و فوائد طبیعت را به نمایش می گذارد. پیاده سازی مفهوم یک جنگل با درختانی با ارتفاع 60 سانتی متر تا 12 متر، همراه با انواع گیاهان چند ساله، درختچه ها، خزه و گلسنگ برای ایجاد محیط زیستی خنک و با کیفیت هوای عالی.

تمرکز بر روی عملکرد زیست محیطی 560 متر مربع جنگل بزرگ است که مانند یک نیروگاه تولید هوا کار می کند: این نیروگاه در طی یک ساعت اکسیژن مورد نیاز برای 180 بازدیدکننده را تولید می کند. و برای تولید انرژی، فتوسل های رنگی مورد استفاده قرار گرفته است: بر مبنای اصول فتوسنتز، میتوان از نور، انرژی تولید نمود. پاویون کشور اتریش نشان می دهد چگونه می توان از طریق تعامل فرآیندهای طبیعی و تکنولوژیک، به راه حل های پایداری برای رفع مشکلات جهانی دست یافت. 

طراحی غیرمعمول در عرضه غذاهای اتریشی توسط سرآشپزهای بنام اتریشی نیز به نمایش گذاشته می شود. خوراک هایی تهیه شده از بهترین مواد اولیه ای که جنگل در اختیار ما قرار می دهد. علاوه بر آن، پاویون اتریش نقطه ملاقات شرکت هائی از تمام جهان خواهد بود. 

تور مجازی پاویون اتریش

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA