Advantage Austria Показати навігацію

EКСПО Мілан: австрійський павільйон у вигляді фабрики повітря

2015.04.21

Вдихніть глибоко, щоб відчути лісовусвіжість! До цього Вас запрошує австрійська презентація"breathe.austria" – і дійсно, відвідувачі австрійського павільйонупотраплять у справжній ліс, наповнений свіжим повітрям.

З 1 травня по 31 жовтня 2015 відбудеться міжнародна виставка на тему „Feeding the Planet. Energy for Life“.  Понад 140 країн іорганізацій презентуватимуть на Expo Milano 2015 своєбачення майбутнього планети.

До найоригінальніших проектів у Мілані по праву зараховують австрійську презентацію breathe.austria . Це концепція кліматичної адаптації, задопомогою якої демонструється не лише краса, але і блага природи. Концепція представлена у вигляді лісу із 60 деревами, висотою до12 метрів, які поряд із різними багаторічними рослинами, кущами, мохом талишайником створюють приємний прохолодний мікроклімат  і забезпечують високу якість повітря.

Акцент зроблено на екологічні показники лісу, площею 560 м², який  працює як фабрика повітря: за годину тут продукується стільки ж кисню, скільки необхідно для близько 1800 відвідувачів. А для вироблення енергії використовується сонячна батарея із фарбником: енергія генерується за принципом фотосинтезу  від світла. Австрійський павільйон переконливо демонструє, як поєднання природних і технологічних процесів вирішуватиме глобальні проблеми у майбутньому. 

Незвичайний дизайн знаходить своє відображення також і в пропозиціях віднайкращих австрійських кулінарів. Делікатеси будуть приготовані з усім найкращим, що дарує нам ліс.
Крім того, австрійський павільйон стане місцем зустрічі для підприємців зі всього світу.

Віртуальний тур по австрійському павільйону

лінки до теми

 
breathe.austria
 
Expo Milano 2015
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA