Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

AUSTROFOMA a AUSTROFOMA Bioenergie 2015: 6. - 8. října 2015, Stift Schlägl-Hochficht, Horní Rakousko

2015.09.29

AUSTROFOMA - přehlídka rakouských lesnických strojů a zařízení se letos uskuteční již po 12. Společně s AUSTROFOMA Bioenergie se bude konat od 6. do 8. října 2015 v hornorakouském lesním závodě Schlägl-Hochficht.

AUSTROFOMA představí žňovou a logistickou techniku a je jedinou přehlídkou lesnických strojů a zařízení na světě, která se, adekvátně k Mezinárodnímu roku půdy, zabývá tématem lanových technologií šetrných k půdě. Vedle švédského ELMIA WOOD nebo německého KWF patří k největším přehlídkám strojů.

Každé 4 roky nabízí AUSTROFOMA vystavujícím firmám jedinečnou možnost představit svým zákazníkům množství moderních, výkonných a inovativních strojů, a to za nejreálnějších možných pracovních podmínek. Zásadní je přitom šetrná těžba dřeva: šetrná k lesu i pracovníkům.

V průběhu 3 dnů představí své stroje a bude prezentovat své služby ca. 120 firem. V rámci dvou kurzů používání kombajnů a lanových jeřábů, stejně jako v bioenergetické a AUSTROFOMA vesničce budou představena zajímavá témata. Pro pohodlný a rychlý přesun mezi jednotlivými místy se postarají kyvadlové autobusy.

Bližší informace týkající se např. příjezdu na místo konání, ubytování atd. najdete na internetových stránkách http://www.austrofoma.at .

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA