Advantage Austria Näita sisukorda
Me arvame, et Te olete Selle riigi leheleteine riik

AUSTROFOMA JA AUSTROFOMA BIOENERGIA 2015: 6.-8. OKTOOBRIL 2015, STIFT SCHLÄGL-HOCHFICHTIS ÜLEM-AUSTRIAS

2015.09.29

Juba 12. korda toimub mess AUSTROFOMA, kus tutvustatakse Austria metsamasinaid ja -seadmeid. Koos AUSTROFOMA bioenergiaga toimub see 6.-8. oktoobril 2015 Schlägl Hochfichti metsamajandusettevõttes Ülem-Austrias.

AUSTROFOMA tutvustab saagikoristuse, istutuse ja logistika uusimaid tehnoloogiaid ning on maailmas ainus metsamajandusmasinate ja seadmete mess, mille fookuses on köis tehnoloogia ja mulla säilitamise seadmed. See on üks suurimaid masinate messe Rootsis toimuva ELMIA WOODi ja Saksamaal toimuva KWF kõrval.

Iga nelja aasta tagant toimuv AUSTROFOMA annab eksponeerivatele ettevõttetele hea võimaluse tutvustada oma klientidele erinevaid kaasaegseid, tõhusaid ja innovaatilisi masinad - ja seda kõike väga reaalsetes töötingimustes. Seejuures on tähtis puidusaak: säästlik metsale ja seal töötavatele inimestele.

Rohkem kui 120 firmat tutvustavad kolme päeva jooksul oma teenuseid ja masinaid. Toimuvad kaks kursust, kus näidatakse kombainide ja köiskraanade tööd. Bioenergia ja AUSTROFOMA külas toimuvad huvitav loengud valdkonna tähtsatel teemadel. Mugava ja kiire ühenduse jaoks sõidavad erinevate kohtade vahel bussid.

Rohkem infot toimumiskohast, ööbimisvõimalustest ning päevakava leiate kodulehel: http://www.austrofoma.at .

Trüki
©©ADVANTAGE AUSTRIA